Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 17 May

PUBG Rank Sistemi Nasıl Çalışıyor

PUBG Rank sistemi nasıl çalışır? Playerunknown's Battlegrounds ya da herkesçe bilinen ismiyle PUBG oyunu son yıllara damgasını vuran oyunların başında geliyor. Oyun her geçen gün büyümeye devam ediyor. Oyuncular tarafından büyük bir merakla oynanan PUBG oyununun Rank sistemi konusunda pek çok kullanıcının soruları bulunuyor. Gelin PUBG Rank sistemine göz atalım.
PUBG Rank Sistemi Nasıl Çalışıyor

Playerunknown's Battlegrounds ya da herkesçe bilinen ismiyle PUBG oyununda Rank sistemi uzun zamandır bulunuyordu. PUBG Rank sistemi detayları belli oldu.
Playerunknown's Battlegrounds oyununda rank sistemi oyuncular bir hayatta kalan olarak yeteneklerini farklı şekilde göstermesini mümkün kılıyor. Rank sistemine göre her yeni sezonda rütbeniz oynadığınız ilk 10 maçta belirlenmiş olacak. Oynanan bu maçlara göre genel bir rütbe belirlenecek.

PUBG Rank Kasma Nasıl Yapılır

PUBG oyuncularının en çok merak ettiği konuların başında PUBG rank kasmanın nasıl yapılacağı geliyor. PUBG oyununda bulunan rütbe puanları genel olarak PUBG oyununu iyi oynayan oyunculara veriliyor. PUBG oyununda rank için iki önemli faktör bulunuyor. Bu faktörler hiç şüphesiz genel sıralamanız ve öldürdüğünüz kişi sayısı. Ayrıca oyundaki diğer kişilerin de rütbeleri hesaba katılacak ve maçın sonunda RP tüm bunlara göre hesaplanacak. PUBG rank sistemine göre kötü oynadığınızda rütbe puanı kaybedeceksiniz. PUBG rank sisteminde bir sonraki seviyeye geçerken kendinizi geliştirmeniz ve iyi bir maç çıkartmanız büyük önem kazanıyor.
PUBG Rank Sistemi Nasıl Çalışıyor

PUBG Rank Hesaplaması

PUBG oyununda ortalama bir RP kazanma grafiği bulunuyor. Yapılan açıklamalara ve oyuncular tarafından oluşturulan geri bildirimlere göre tablo şöyle.

8 öldürme ile oyunu kazanan bir Diamond oyuncu ortalama 30 RP kazanır.

1 öldürme ile oyunu kazanan bir Diamond oyuncu ortalama 20 RP kazanır.

0 öldürme ile oyunu 100. sırada bitiren bir Diamond oyuncu ortalama 20 RP kaybeder.

0 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 14 May
0 Puan
Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum