Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 27 May

PS Plus Haziran 2020 İlk Oyunu Açıklandı

PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan ücretli abonelik servisi PlayStation Plus’ın Haziran 2020 dönemi oyunları merakla bekleniyordu. Sony, PlayStation Plus Haziran 2020 dönemi ilk oyununu açıkladı.
PS Plus Haziran 2020 İlk Oyunu Açıklandı
Japon teknoloji devi Sony, PlayStation 4 kullanıcılarının oyun konsollarından daha iyi yararlanmaları için PlayStation Plus isimli bir aboneli servisini uzun süredir kullanıcılarına sunuyordu. Kullanıcıların bir takım ayrıcalıkların yanında aylık ücretsiz oyunlarda sunan PlayStation Plus servisinin bu oyunları, PlayStation Plus aboneleri tarafından merak ediyor. Sony geçtiğimiz ay PlayStation Plus abonelerine Cities: Skyline ve Farming Simulator 2019 oyunlarını ücretsiz olarak vermişti. Teknoloji devi Sony Haziran 2020 döneminde PlayStation Plus aboneleri için vereceği ilk ücretsiz oyununu duyurdu.
PS Plus Haziran 2020 İlk Oyunu Açıklandı
Sony PlayStation tarafından yapılan açıklamaya göre Haziran 2020 döneminde PlayStation Plus aboneleri, Call of Duty’nin sevilen oyunlarından olan Call of Duty : WWII oyununa ücretsiz olarak sahip olabilecek. PlayStation Plus aboneleri Call of Duty : WWII oyununu 6 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak indirebilecek.
Call of Duty’nin 2017 yılında çıkarttığı Call of Duty : WWII oyunu, oyuncular ve eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı.

Oyunun İndirilebilmesi İçin PS Plus Aboneliği Şart

Son olarak PlayStation Plus için ücretsiz olarak sunulan oyunların indirilip oynanabilmesi için, aktif bir PlayStation Plus aboneliğine ihtiyaç duyuruluyor. Bu nedenle Call of Duty : WWII oyununu indirebilmek için aktif bir PlayStation Plus aboneliğinizin olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. 1 Haziran tarihine kadar PlayStation Plus’ın Mayıs 2020 dönemi ücretsiz oyunları olan Cities: Skyline ve Farming Simulator 2019 oyunlarının da ücretsiz olarak indirilebileceğini hatırlatmakta yarar var.

0 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 14 May
0 Puan
Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum