Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 18 May

GTA 5 Paraşüt Hilesi Nasıl Yapılır?

GTA 5 oynarken olur da kendinizi gökyüzünde uçarken bulursanız, GTA 5 paraşüt hilesi çok işinize yarayabilir!

Eski GTA'lardan gelen bir alışkanlık olsa gerek, Grand Theft Auto V'te de dağların, tepelerin ve binaların arasından motorsikletimle sıçramak, sonrasında kendimi boşluğa bırakıp paraşütümü açmak bana hep çok eğlenceli gelmiştir. Uygulayabileceğimiz bir çok GTA 5 hileleri söz konusu; ama belki de aralarında favorim olanı GTA 5 paraşüt hilesi.

GTA 5 Paraşüt Hilesi Nasıl Yapılır?

(Kaynak: Rockstar Games)

Normalde GTA 5'te paraşüt kullanabilmeye başlamak için "Risk Değerlendirmesi" (Risk Assessment) görevini tamamlamış olmanız gerekiyor. Bu görevden sonra paraşütle atlama keyfini karakterlerinizle çok çeşitli noktalardan gerçekleştirebiliyorsunuz. Paraşütünüz varsa normal koşullarda yapmanız gereken şey bir yerlerden atladıktan sonra F tuşuna basmak, veya mouse'unuzda sol tıklamak.

Peki ortada paraşüt falan yoksa ve bekleme niyetinde değilseniz ne yapacaksınız? Bu durumda paraşüt hilesini kullanabilirsiniz:

  • Öncelikle klavyenizdeki ~ karakterine basın, karşınıza konsol çıksın.
  • Çıkan konsola SKYDIVE yazın.

Bakın, artık sizin de bir paraşütünüz var!

GTA 5 Hileleri | GTA 5 Para Hilesi
GTA 5 İndir | En İyi GTA 5 Modları | GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

Yalnız önemli bir hatırlatma da yapalım - bu hileyi gökyüzünden süzülme hilesi olan SKYFALL ile birlikte kullanmanız mümkün değil. Skyfall hilesini uygularsanız paraşüt açmanıza izin verilmiyor (ama komik bir şekilde, kafa üstü düşerseniz büyük olasılıkla paçayı sıyırıyorsunuz).

Sanal havacılık meraklısı olarak benim en ilgimi çeken şeylerden birisi aslında ileride sanal gerçeklik (VR) teknolojisi geliştiğinde, GTA'da paraşütlü atlayışların nasıl bir deneyime dönüşeceği. O günleri iple çekiyorum. Ama o zamana kadar, bu hileyi kullanıp, GTA 5'te istediğimiz yerlerden atlayabiliriz. Herkese iyi atlayışlar!

0 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum