Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 18 May

GTA 5 Para Hilesi Nasıl Yapılır?

GTA 5 veya GTA Online'da kolayca çok para elde etmek mümkün mü? Olasılıkları inceledik.

Eğer GTA oynarken en iyi araçları, silahları ya da mekanları istiyorsanız, haliyle bu size çok pahalıya malolacak demektir. Herkes aynı dertten muzdarip olacak ki, kendimizi GTA 5 para hilesi arayışına girerken buluyoruz.

GTA 5 Para Hilesi Nasıl Yapılır?

(Kaynak: Rockstar Games)

Ama GTA 5 hileleri listesine göz attığımızda neredeyse her konuda bir hileye denk gelebilirken, paramızı arttıracak bir hile göremiyoruz. Oysa Grand Theft Auto 3, hatta Vice City zamanlarında bu ne kadar kolaydı. Tommy Vercetti ile Vice City'deki çok az sayıdaki emlağa ve bol paraya sahip olup lüks içerisinde yaşayabiliyorduk. Hile bile kullanmadan, malikanemizin tepesindeki helikopterle hem şehir turu atıp, hem de cebimizi doldurmak mümkündü.

Eğer GTA 5'te size para arttıracak bir hile arıyorsanız, bir iyi, bir de kötü haberimiz var. Önce kötü haberi verelim: Böyle bir hile, oyunla birlikte gelmiyor. Bu çok mantıksız bir seçim de değil - eğer herkes istediği kadar paraya sahip olabilseydi, oyun içerisindeki dengeler ve borsa saçma sapan bir hal alırdı, öyle değil mi?

İyi haberimize gelince, üç karakteriniz arasında 200 milyon $'den daha fazla para kazanmanın tamamen kurallara uygun bir yöntemi var. Bunun için, öncelikle Lester'in suikastlerini ana oyunun sonuna bırakmanız gerekiyor. Yani önce tüm diğer soygun ve görevler bitmiş olmalı. Bu sizin borsada en yüksek para ile başlangıç yatırımı yapabilmenizi sağlayacak. Bu sayede, oyundaki suikastleriniz neticesinde borsada doğrudan etkilenecek hisselerin alım ve satımına odaklanırsanız, bir anda paranızın katlanarak arttığını göreceksiniz.

GTA 5 Hileleri | GTA 5 Paraşüt Hilesi
GTA 5 İndir | En İyi GTA 5 Modları | GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

Eğer GTA Online üzerinde ücretsiz olarak para arttırmanın yolunu arıyorsanız, haberler yine iyi değil. Arkadaşlar hak verin, sonuçta Rockstar bu işten ciddi rakamlar kazanıyor, ve haklı olarak kendi gelir kapısına zarar verecek hiçbir harekete izin vermeyecektir, ki bu tip şeylerin en başında insanların kolayca para kazanması gelir.

Size Rockstar ID'nizi falan paylaştığınızda para ekleyeceğini iddia eden hiçbir siteye de güvenmeyin. Bu tür sitelerin tümü sahtekarlık yapmaktadır. Bu şekilde paranızı arttıramayacağınız gibi, muhtemelen kendi kişisel bilgilerinizi de karşı tarafa teslim etmiş olursunuz, ne olur uzak durun bunlardan.
0 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum