Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 15 May

GTA 5 Epic Games'de ücretsiz oldu! (GTA 5 İndir)

Son yıllarda yaptığı atakla dünyanın en büyük oyun dağıtım şirketi olan Steam'e adeta kafa tutan Epic Games, 14 Mayıs saat 18.00 itibari ile dünyanın en çok ilgili gösterilen oyunlarından olan GTA 5'i kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

GTA 5 Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

GTA 5 indirmek için:

 • Linke tıklayarak Epic Games Store’un Grand Theft Auto V sayfasına gidin.
 • Sağ alt köşede yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
 • Epic Games hesabınıza giriş yapın, hesabınız yoksa "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.
 • Açılan penceredeki “Sipariş Ver” butonuna tıklatın
 • Eğer ki Epic Games Store başlatıcısı açıklasa açın, Epic Games Store başlatıcısı yüklü değilse indirip adımları izleyip bilgisayarınıza kurun.
 • Epic Games Launcher’ı açın.
 • "Kütüphane" bölümüne tıklayarak Grand Theft Auto V oyunun ücretsiz olarak indirin ve sonsuza dek ücretsiz oynayın.

GTA 5 Hileleri | GTA 5 Para Hilesi | GTA 5 Paraşüt Hilesi
En İyi GTA 5 Modları | GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

GTA 5 Epic Games'de 21 Mayısa kadar ücretsiz sunulmaya devam edecek, lakin saat 18:00'dan itibaren Epic Games'e erişim sağlamak imkansız hale geldi, şirketin sunucuları yoğun ilgiyi kaldıramadı ve çöktü.

Gelen yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla oyunu indirebilen kişi sayısı oldukça az. Bu arada belirtmekte fayda var Epic Games her kullanıcının sadece 1 kez ücretsiz olarak almasına izin veriyor.

GTA 5 Epic Games'de ücretsiz oldu! (GTA 5 İndir)

GTA Online Yeni Güncellemesiyle Oyuna Yeni İçerikler Eklendi

Epic Games Store’un GTA 5 oyununu ücretsiz olarak vermesiyle birlikte oyuncular GTA 5 oyununa akın etmişlerdi. Rockstar Games oyunun online modu olan GTA Online için yeni bir güncelleme yayınladı.

GTA 5 Epic Games'de ücretsiz oldu! (GTA 5 İndir)

GTA 5 oyununu ücretsiz olmasıyla birlikte GTA Online’a yeni katılacak oyuncuların Los Santos’ta hızla yükselebileceğini yeni bir haftalık güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte oyunculara ücretsiz silahlar, büyük indirimler ve bonus ödüller veriliyor.

Rockstar Games’in en popüler oyunlarından birisi olan Gtand Theft Auto V ya da herkesçe bilinen ismiyle GTA 5 oyunu, Epic Games Store’u çökertecek kadar ilgi gördü. Rockstar Games bu durumdan memnun olacak ki, yıllara meydan okuyan GTA 5’in çevrimiçi modu olan GTA Online için ücretsiz silahlar ve bonus ödüller içeren yeni haftalık güncellemesini yayınladı.

Grand Theft Auto Online’da yeni tabanca isteyen oyuncular, Ammu – Nation’dan ücretsiz tabancalarını alabiliyor. Sidearm Week etkinliği kapsamında tabancalar mağazalardan ücretsiz olarak temin edilebilecek. Eğer ki siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız 21 Mayıs tarihine kadar GTA Online’da Ammu-Nation’a giderek ücretsiz silahınızı temin edebilirsiniz. Oyunda ayrıca Bunker Serisi görevleri tamamlandığında bonus ödüller de oyuncuları bekliyor olacak. Los Santos’un derin ve karanlık yer altı dünyasına giderek iki kat daha fazla GTA $ ve RP almak mümkün. GTA Online’da ayrıca Research Speed ve Gunrunning Sell etkinlikleri ile de iki kat ödül kazanılabiliyor. Oyunda yasa dışı silah kaçakçılığı ile daha fazla bonuslar kazanabilirsiniz.

GTA Online’ın Lucky Wheel büyük ödülü de yeni güncelleme ile birlikte bir kez daha değiştirildi. Diamond Casino & Resort’ta şansınızı deneyerek, Urban Racer kaplaması ile özelleştirilen Grotti Itali GTO’yu garajınızdaki araçların yanına ekleyebilirsiniz. Ayrıca çarkı her gün ücretsiz olarak döndürerek oyun için ücretsiz para ödülleri de kazanmak mümkün.

GTA Online’da kendinize yeni bir araç satın almak isterseniz HVY Nightshark, Överflöd Entity XXR, Progen Emerus ve Karin Sultan RS araçlarında yüzde 40’a varan indirimlerle sahip olabilecek. Los Santos’ta bulunan sığınaklarda da yüzde 40 indirim sunuluyor. Bunker yükseltmeleri ve eklentileri de yüzde 30 indirimli hale geldi. Twitch Prime üyeleri de Tula uçağında yüzde 80 indirim ve Grotti Furia'da %60 indirimin yanı sıra oyun içi eşyalarda bonus indirimlere sahip olabilecek.

GTA 5 Epic Games'de ücretsiz oldu! (GTA 5 İndir)

Bu ay boyunca Red Dead Online ve GTA Online’da yapılan tüm çevrimiçi satın alma işlemlerinin gelirleri Rockstar ve Take-Two aracılıyla koronavirüse karşı mücadele eden sağlık kurumlarına bağışlanacağı açıklandı.

2 Puan
 • 15 May

  İndiren çıksın beyler site kasıyor. Şu mübarek ramazan günü gta 5 i belese veren epic games vallahi de billahi de cennetliktir. Eğer gta 5 i indirebilirsem steam benim gözümde biter

  0 Puan
  • 15 May

   Abi artık bunun sadece reklam amaçlı yapılmış bir kampanya olduğunu düşünmeye başladım kac saattir erişim saglayamadim. Gamerlar gergin ve öfkeli epic games bilesin

   0 Puan
   • 15 May

    Valla 5 saattir deniyorum indirmek için ama yok 50 farklı dilde hata aldım.. Oyunu kütüphaneye eklemek yeterli oluyor istediğiniz zaman indirebilirsiniz tabi İnternet hızınız yeterse.....

    0 Puan

    Benzer gönderiler

    Oyunlar 11 Tem

    Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

    Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

    2 Puan 0Yorum