Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 13 May

FIFA 20 EA Access Aboneleri İçin Ücretsiz Oldu

Dünyanın en büyük oyun stüdyolarından birisi olan Electronic Arts’ın sevilen oyunlarından birisi olan FIFA 20 EA Access aboneler için ücretsiz oldu.

FIFA 20 EA Access Aboneleri İçin Ücretsiz Oldu

Electronic Arts’ın abonelik servisi olan EA Access ile kullanıcılar, pek çok Electronic Arts oyununa sahip olabiliyor. EA Access aboneleri artık Electronic Arts’ın sevilen oyunlarından FIFA 20 oyununu ücretsiz olarak oynayabilecek.

FIFA 20 EA Access Aboneleri İçin Ücretsiz Oldu

EA Access’in Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile birlikte pek çok EA Access abonesi FIFA 20 oyununu indirmek için indirmek için EA Access platformuna koştu. Aylık 4.99 dolar ya da yıllık 29.99 dolar karşılığında satın alınabilen EA Access aboneliği ile birlikte kullanıcılar FIFA 20 ile birlikte pek çok popüler EA oyunun indirebilecek.

EA Access kullanıcıları FIFA 20 ile birlikte Madden NFL 20, Star Wars Battlefront 2, Battlefield V ve Need for Speed oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilecek.

PlayStation 4 ve Xbox One platformu için abonelik tabalı bir servis olan EA Access, abonelerine kütüphanede bulunmayan diğer EA oyunları ve DLC gibi dijital ürünlerine yüzde 10 indirimli olarak sahip olabilecek. EA Access kütüphanesine gelecek olan oyunlar henüz daha gelmeden aboneler tarafından ücretsiz olarak 10 saat süreyle denenebilecek. Kullanıcılar oyunları satın almak istediklerinde ise deneme sürümündeki ilerlemelerini kaybetmeden tam sürüme de kaldıkları yerden devam edebilecek.

Electronic Arts’ın Yüzü Gülmeye Devam Ediyor

Oyuncular tarafından çok eleştirilen Electronic Arts, son yıllarda aldığı doğru kararlarla dikkat çekiyor. Son dönemde oyuncuların sevdiği oyun yapımlarına imza atan Electronic Arts’ın bu başarısı satış rakamlarına da yansıyor. 2020 birinci çeyrek ve tam yıl için mali sonuçlarını geçtiğimiz hafta açıklayan Electronic Arts, 2019 yılında dijital platformlar üzerinde satışlarını bir önceki yıla göre yüzde 9 artış göstererek 4 milyar dolara yükseldi.

1 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 14 May
0 Puan
Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum