Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 15 May

Epic Games Store’da Mega İndirimler Başladı

Rockstar Games’in Grand Theft Auto V oyununu ücretsiz olarak sunan Epic Games Store bir bomba daha patlattı. Epic Games Store’da Mega İndirimler başladı.

Epic Games Store’da Mega İndirimler Başladı

GTA V oyununu ücretsiz olarak verdiği yetmez gibi Epic Games Store büyük bir indirim başlatarak oyuncuların kalbinde taht kurmayı başardı. Epic Games Store’un Epic Mega Sale isimli indirim dönemi boyunca büyük küçük pek çok sayıda oyun fiyatında ciddi indirimler yapıldı. Yapılan bu indirimlerin yanında oyuncular yeni oyun satın alımları ile birlikte indirim kuponu kazanabilecek.

Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre Epic Games hesabına giriş yapan kullanıcılar ardından 60 TL değerinde bir Epic Kuponu elde etmek için düğmeye tıklayarak, (79,99 TL veya üstü tutardaki uygun oyunlarda ve eklentilerde kullanmak için). 60 TL değerindeki Epic Kuponuna sahip olacak. Epic Games, promosyon döneminde düğmeye tıklamadan önce ilk satın alımını yaptığında ya da ilk ücretsiz oyununu edindiğinde 60 TL değerindeki ilk Epic Kuponunu otomatik olarak alırsın. Kuponlar 1 Kasım TSİ 10.59'a kadar geçerli olacağını belirtti.
Epic Games Store’da Mega İndirimler Başladı

Epic Games Store’da her uygun satın alma işleminin ardından 60 TL değerindeki başka bir Epic Kuponunun verileceği açıklandı. Yapılan indirimle birlikte 88,77 TL’ye düşen Assasin’s Creed Odyssey’i kupon kullanarak 28,77 TL’ye satın alınabilecek.

GTA V yoğunluğu nedeniyle Epic Games Store’a erişim sorunları yaşanmaya devam ediyor. Epic Games Store’un indirimlerinin 11 Haziran tarihine kadar devam edeceğini hatırlatmakta yarar var. Epic Games Store’da yapılan indirimler sonrasında bazı oyunların yeni fiyatları ise şöyle oldu.

 Epic Games Store Mega İndirimler Sonlarında Yeni Oyun Fiyatları

Assasin’s Creed Odyssey – 88,77 TL

Assasin’s Creed Origins – 67,25 TL

Rainbow Six Siege – 23,60 TL

Watch Dogs 2 – 80,70 TL

Red Dead Redemption 2 – 239,20 TL

Witcher 3 – 22,50 TL

Control – 49,50 TL

Metro Exodus – 124,50 TL

The Division 2 – 44,55 TL

Far Cry New Daw – 79,60 TL

0 Puan
 • 16 May

  Epic games kalbimizi çalmaya devam ediyor. Önce belese gta 5 aldım şimdi de 60 liralik indirim kuponum ile ne alsam diye düşünüyorum bir yandan da gelecek hafta hangi oyun ücretsiz olacak diye düşünüyorum. Teşekkürler epic games, umarım steam biraz örnek alır

  0 Puan

  Benzer gönderiler

  Oyunlar 14 May
  0 Puan
  Oyunlar 11 Tem

  Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

  Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

  2 Puan 0Yorum