Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 18 May

En iyi GTA 5 Modları

Bu GTA 5 modları ile Los Santos artık bambaşka bir yer olacak. Keyifli oyunlar!

Kullanabileceğiniz çeşitli GTA 5 modları ile oyundaki görsel şöleni en üst seviyeye çıkarabileceğiniz gibi, oyunu resmen bambaşka bir oyun haline getirmeniz de mümkün. GTA 5 modu geliştiren o kadar çok geliştirici ve kullanabilecek o kadar çok mod seçeneği var ki insan nereden başlayacağını şaşırabilir. Seçimlerinizde size yardımcı olmak için en iyi GTA 5 modlarından oluşan aşağıdaki listeyi sizler için hazırladık.

Siz de GTA 5 modları kurmayı düşünüyorsanız ve daha önceden hiç mod yüklemesi gerçekleştirmediyseniz, hazırladığımız GTA 5 mod yükleme rehberi'ne göz atmanızı öneririz.

GTA 5 Hileleri | GTA 5 Para Hilesi | GTA 5 Paraşüt Hilesi
GTA 5 İndir | GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

Meteor Yağmuru Modu - dünyanın sonu mu geldi?

Çok değişik birşeyler arayan oyuncular Meteor Yağmuru deneyebilir. Artık oyunda resmen dünyanın sonunu getiriyorsunuz daha ne olsun? Ama polisler meteor falan dinlemiyor, yine de peşinizi bırakmıyorlar :)

Trainer Modu ile istediğiniz kadar para ve silaha sahip olun

Trainer modu ile istediğiniz kadar paraya, silaha veya araca anında sahip olabilir, tüm GTA 5 hileleri'ni kod girmeye uğraşmadan kullanabilirsiniz. Los santos'un herhangi bir yerine anında ışınlanabilir, hava durumunu değiştirebilir, hatta canınız çok sıkıldıysa bir kartal'a dönüşüp şehrin üzerinde süzülmenin tadını çıkarabilirsiniz! (Bu mod Steam sürümü gerektiriyor - henüz Epic Games üzerinden yüklenen sürümü desteklemiyor.)

Eyvah, Los Santos'ta zombi istilası başladı!

Yürüyen ölüler şehirleri ele geçirse bile bana birşey olmaz diyen bir adrenalin tutkunuysanız, Simple Zombies modunu deneyebilirsiniz. İnce detaylara dikkat edilerek kurgulanan bu modda zombiler yüksek sese duyarlı ve eğer gürültü çıkarırsanız başınızda birikmiş birçok zombi ile uğraşmanız gerekebilir. Bu özünde bir survivol modu olduğundan, aç kalmamanız ve uykunuzu iyi yönetmeniz gerekiyor.

Giremediğiniz binalar mı var? Tüm kapıları açın

Open All Interiors moduyla Grand Theft Auto V'deki tüm kapılar size ardına kadar açılıyor. Siz de benim gibi Los Santos'ta gezinip keşfetmeyi seven, ama içine giremediği binalar olduğunda sinir olan birisiyseniz, bu mod tam size göre.

Airbus A380 kullanmaya ne dersiniz?

Airbus A380 modu ile dünyanın en büyük ticari uçaklarından birisi artık GTA V'te. Birçok farklı boyama ile birlikte gelen bu model, havacılık meraklılarına Grand Theft Auto dünyasında yolcu uçağıyla uçma keyfini yaşatabilir. Geliştirici, uçağın içerisindeki göstergelerden tutun uçağın flap'larına kadar detaylı bir çalışma gerçekleştirmiş. Bir uçuş simülasyonu olmamasına karşın, GTA 5'de yüksek realizm'de uçuş deneyimi yaşanması için epey emek verilmiş.

1 Puan

Benzer gönderiler

Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak

2 Puan 0Yorum