Güncellemek için aşağı sürükleyin

Oyunlar 11 Tem

Değeri 269 TL Olan Watch Dogs 2, Ubisoft Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek

Ubisoft, son zamanlarda alışkanlık haline getirdiği oyunseverlerin gönlünde taht kurduğu etkinliklerinden bir tanesi daha pazar günü yapacak. Pazar günü gerçekleşecek etkinliğin ismi ‘’Ubisoft Forward’’ Bu etkinliğe katılan oyun aşıkları güzel bir hediyeyle ödüllendirilecekler, değeri normal şartlarda 269 TL olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz almaya hak kazanacaklar.
Ubisoft belirli bir zaman dilimi içerisinde gönlümüzü kazanmayı başardı ve yine güzel bir etkinlikle geliyor. Daha çok zaman geçmedi; Assassin's Creed Valhalla ile bizi mest etmeyi ve heyecanlandırmayı başardılar, yeni bir heyecan daha eklemeye karar vermişler sanırım bu etkinlikle. Online olarak yapılacak etkinlik Ubisoft’un yeni projeleri hakkında bilgiler vereceği bizi yine merak içine sokacağı bir etkinlik gibi gözüküyor. Bir yandan projeleri öğrenme merakıyla bir yandan ise güzel bir oyunu ücretsiz alma isteğiyle etkinliğe katılacak bir çok oyunseverin olacağını düşünüyorum açıkçası.
Ubisoft, şirket yöneticileri tarafından gelen bilgilere göre etkinlik esnasında başarılı şirketin önemli ve değerli oyunlarından birisi olan Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak dağıtacak. Hem de oturup etkinliği baştan sona izleme zorunluluğu olmadan etkinliğe girip oyunu alıp çıkabilirsiniz. Gerçekten şirkete büyük bir ivme kazandıracağını düşündüğüm bu etkinlik sayesinde 269 TL değerindeki oyunu ücretsiz olarak alabileceksiniz.
Ubisoft sayfalarından gördüğümüz ve okuduğumuz bilgilere göre bu oyunu ücretsiz olarak almak isteyenlerin birkaç işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. İlk olarak Ubisoft kendi oyun sistemi olan Uplay hesabına giriş yapmanızı istiyor. Bu hesaba giriş yaptıktan sonra veya hesabı olmayanlar için hesabı yeniden oluşturduktan sonra sorulan birkaç soruya yanıt veriyorsunuz ve saniyeler içinde 269 TL değerindeki Watch Dogs hesabınıza yükleniyor istediğiniz zaman dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

Ubisoft'un pazar günü düzenleyeceği Ubisoft Forward etkinliği ile beraber sadece ücretsiz oyun almakla kalmayacaksınız şirketin yenilikleri hakkında ileriye dönük projeleri hakkında önemli bilgiler edinebileceksiniz. Geçen günlerde sadece 30 dakikalık bir oynanış videosu yayımlanmasına rağmen bizi mest eden ve heyecan içine sokan Assassin's Creed Valhalla ile ilgili yepyeni ve özel bilgilerde paylaşılacak. Artık yeter bitmiştir dediğinizi duyar gibiyim ama bitmedi bu etkinlik kapmasında Ubisoft’un FPS dalındaki yepyeni hayatta kalma oyunu olan Hyper Scape de Ubisoft Forward etkinliği aracılığıyla oyun severlere tanıtılacak ve bizi yine heyecanlandıracak gibi gözüküyor.
Pazar günü yapılacak olan Ubisoft Forward etkinliği bilinenin dışına çıkacak ve bildiğimiz gördüğümüz oyunları ve şirket hakkındaki gelişmeleri paylaşmıyor. Tahmin ettiğimiz üzere Ubisoft oyun severler için yine birtakım işler peşinde ve güzel hediyeler tekrarlanacak gibi gözüküyor. Bu bilgilere ulaşmak ve ücretsiz oyunu almak için etkinliği kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Şirketin oyunseverler için yapacağı bu sürprizler hakkında pek bir bilgi verdiği söylenemez geçtiğimiz zamanlarda güzel gelişmelerin olacağını açıklamış olsalar da her şey Pazar günü olacak etkinlikte gün yüzüne çıkacak gibi gözüküyor.
Şirketin yapacağı bu etkinlik 12 Temmuz Pazar günü gece saat 22:00’de başlayacak ve 1 saati hafif geçecek bir sürede sona erecektir. Oyun severler katıldıkları bu etkinliğin ilk 30 dakikalık diliminde giriş bölümü izleyecekler ve bu giriş bölümü bittikten sonra da etkinliğin ana kısmına geçiş yapılacak. Pazar günü gece saat 22:00 için bana kalırsa kimseye söz vermeyin ve Ubisoft’un bu güzel etkinliğini izleyerek hem yeni bilgiler edinin hem e ücretsiz oyununuzu kapın.
Biraz da Watch Dogs serisinden bahsedelim Watch Dogs serisi nedir ? oyunun konusu nedir ? sistem gereksinimleri nasıldır bu soruları yanıtlayalım
Watch Dogs kaba tabiriyle bir hacker oyunudur. Gelecek zamanda Chicago eyaletinde geçen bu oyunda şehirdeki tüm teknoloji barındıran cihazları denetleyen bir yer yani bir işletim sistemi var buda Central Operating System. Tabii ki mevzu işletim sistemi ve teknoloji olunca bilgisayar korsanları da ortaya çıkıyor. Bizim karakterimiz olan Aiden Pearce başarılı bir hacker. Geçmişinde yaşadığı ailesel trajik olaylardan ötürü adaleti bilgisayar korsanlığı yaparak arayan bu karakter bu yeteneğiyle birden fazla şey yapabiliyor.
Watch Dogs 2’nin konusuna gelecek olursak ilk oyundan sonrasını konu olarak ele alıyor. Aiden Pearce karakterinin yaptığı şeyler bir çok genci derinden etkilemiş, zihninde yer edinmiş ve bu idealist hackerler Blume ve onun icadı olan ctOS’a savaş açarlar. Burada canlandırdığımız karakter ise idealist gençlerden birisi olan Marcus Hallowey’dir. İlk oyuna göre yapabileceklerimizin sınırsızlığı iyice artmış durumda arabaları hackleyerek yoldan çıkarabiliyoruz, drone uçurabiliyoruz, şehir sistemlerini ele geçirebiliyoruz ve birçok şey. Bu oyunun ilk oyuna göre daha oynanışlı ve daha kaliteli olduğu aşikar ve böylesi bir oyunu ücretsiz alabileceğimiz için çok şanslıyız.
Şimdi gelelim bu meşhur Watch Dogs 2 oyunun sistem gereksinimlerine bakalım hangi sistemler bu oyunu kaldırabiliyor veya sisteminiz yetmiyorsa bile ileriki zamanlar için oyunu yine Pazar günü etkinlikte alabilir yeni bir sisteme geçiş yaptığınızda keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdi sistem gereksinimlerini minimum ve önerilen olarak inceleyelim.
Minimum Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 (Yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz / AMD FX 6120 @ 3.5 GHz
RAM: 6 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB), veya daha iyisi
Hard disk: 50 GB kullanılabilecek alan
Ses kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye ve fare / Microsoft Xbox One oyun kumandası / DualShock 4 oyun kumandası
Önerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (Yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz / AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3GB) / GTX 970 (4GB) / NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB) or better / AMD Radeon R9 290 (4GB) veya daha iyisi

Hard disk: 50 GB kullanılabilecek alan

Ses kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye ve fare / Microsoft Xbox One oyun kumandası / DualShock 4 oyun kumandası

2 Puan

Benzer gönderiler