Güncellemek için aşağı sürükleyin

Maid Of Sker 30 Tem

Maid Of Sker Yayınlandı

Yeni bir hayatta kalma korku oyunu olan Maid Of Sker geçtiğimiz gün Steam’de yayına girdi ve oynanmaya başlandı. İngiliz mitolojisine ait 3 ciltlik bir romandan esinlenerek tasarlanan korku oyunu Maid Of Sker, korku ve gerilimin pençesinde, hayatta kalma savaşını konu alıyor. Nefes dahi alırken zorluk çekeceğiniz bir korku oyununa hazır olun!

28 Temmuz 2020 tarihinde yayına giren Maid Of Sker, genel olarak oyunculardan iyi bir puan almayı başardı. Uygun fiyatı ile dikkat çeken oyun, esasında bir tür hayatta kalma oyunu. Ama hayatta kalmaya çalışırken epey bir korkacağınız kesin. Maid Of Sker, İngiliz mitolojisinde dehşet verici bir geçmişe sahip olan, gözden ırak bir otelde geçiyor. 900 yıl önce inşa edilen Sker House, Gallerde yer alan tarihi bir yapıdır. Oyunda bu tarihi yapıdan ve hikâyesinden esinlenilerek oluşturulmuş.

Maid of Sker
Maid of Sker

Maid Of Sker Hakkında Detaylar

Maid of Sker, İngiliz mitolojisi ile harmanlanmış bir oyun ve 1898 yılında geçiyor. Berbat bir geçmişe sahip olan Sker Hotel’de geçen hikâye, Elizabeth Williams’ın hikâyesinden faydalanılarak yazılmış. Gallerli bir kadın olan Williams, babasının, onu odasına kilitlemesinden sonra kalp krizi geçirmiş ve hayata gözlerini yummuştu. Âşık olduğu kadını kurtarmak için gerilim dolu ve korkutucu bir savaşa giren müzisyen Thomas Evans, oyunda başkahramanımız olacak.

Maid Of Sker oyununun oynanışı olarak klasik bir hayatta kalma oyunu olarak göze çarpıyor. Oyunda tamamen hayatta kalmaya odaklanılmış, herhangi bir silah ya da silah benzeri bir alet kullanımı bulunmuyor. Oyun keşfetmeye ve ipuçlarını bulmaya yönelik hazırlanmış. Silahın olması düşmanların olmadığı anlamına gelmiyor elbette. Maid Of Sker oyununda düşman biraz farklı.. Düşmanı silahla öldürmek yerine ondan kaçıp gizlenmeye çalışacaksınız. Düşmanlarınızı yanıltarak onlardan kurtulmak ilk hedefiniz olacak. Maid of Sker oyununun en güzel yanı ise, oyun tamamen sizin vereceğiniz kararlara göre şekillenecek, verdiğiniz kararlara göre farklı hikâyeler gelişecek.

Maid Of Sker Sistem Gereksinimleri

Maide Of Sker oyunun sistem gereksinimlerine baktığımız zaman orta seviye bir oyun olduğunu görüyoruz. 4. Nesil İntel İ5 ve GTX 760 ile oyunu minimum ve orta ayarlarda oynamak mümkün.

* Maid of Sker 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektiriyor.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim SistemiWindows 7, 8.1, 10 (64-bit)
İşlemciIntel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 ve daha iyisi
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectXSürüm 11
Depolama15 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim SistemiWindows 10 64-bit
İşlemciIntel i5-10500 / AMD Ryzen 5 2600 ve daha iyisi
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 ve daha iyisi
DirectXSürüm 11
Depolama
15 GB kullanılabilir alan


3 Puan

Benzer gönderiler