Güncellemek için aşağı sürükleyin

Kampçılık 25 Tem

Moblyon Portatif Kamp Masası İncelemesi

Keyifli bir kampın olmazsa olmazları; kamp sandalyesi ve kamp masasıdır. Moblyon Portatif Kamp Masası, kamp yapmak isteyen doğa severler için çok amaçlı işlev gören bir kamp ekipmanı niteliğinde.

İster üzerinde yemek yiyin, ister bilgisayarınızı koyup işlerinizi yapın, isterseniz de oyun takımlarınızı dizip oyun oynayın, Moblyon Portatif Kamp Masası kamplarınızda birçok yarar sağlayacak. Ayrıca bu portatif kamp masası yalnızca kamp için değil piknik için de tercih edilebilir. Dönem dönem büyük market zincirlerinde satışa sunulmakla olan bu masa aynı zamanda İnternet üzerinde de satışa sunulmuş durumda.

Moblyon Portatif Kamp Masası
Moblyon Portatif Kamp Masası

Moblyon Portatif Kamp Masası’nın özellikleri

Moblyon Portatif Kamp Masası'nın en güzel özelliği açılır kapanır olması. Aynı zamanda kolay taşınabilir olması sebebiyle son zamanlarda kamp masaları arasında liderliği elinde tutan masalardan bir tanesi haline geldi. Buna bir de fiyat ve performans uyumu da eklenince bu masaya olan talep de arttı. Kamp masasının diğer özelliklerinden biri de hiç şüphesiz su geçirmez oluşu. %100 polyester kumaş olması masanın su geçirmemesini sağlıyor.

Masa kumaş eni 55 cm, kumaş boyu 73 cm, masa yüksekliği 48 cm ve %100 polyester kumaş özelliklerine sahip. Ürün, yalnızca siyah renk olarak satışta. 930 gram ağırlığıyla da oldukça hafif. Moblyon Portatif Kamp Masası fiyatları 50 ila 100 ₺ arasında değişiyor.

Moblyon Portatif Kamp Masası, ince uzun bir çanta içerisine sığabilen bir yapıda üretilmiş. Olumsuz bir özellik olarak içine konulan çantanın taşıma sapının olmaması, fakat masayı almaya niyetliyseniz taşıma kolaylığı açısından bir terzide eski bir çantanızın sapını taşıma kılıfının dışına 3-5 liraya diktirebilirsiniz. Bana kalırsa buna da gerek yok. Kamplara özel aracınızla gidiyorsanız bagajda çok yer kaplamayacaktır. Toplu taşıma araçlarını tercih edecekseniz de litre açısından büyük bir kamp çantanız varsa çantanızda bile taşıyabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz müddetçe sağlam kalır. Dışarıdan bakıldığında içerisinde bir masa olduğu bile belli olmuyor. Çantayı açtığınızda içerisinden bir iskelet ve masanın üst malzemesi olan %100 polyester gerilebilen bir malzeme çıkıyor. Üstelik portatif oluşu sebebiyle taşınabilirliği olduğu kadar kurulumu da çok kolay.

Moblyon Portatif Kamp Masası nasıl kuruluyor?

Moblyon Portatif Kamp Masası parçaları kendine ait özel çantası içerisinden çıkarılır. Alüminyum iskelet, köşelerden çekerek açılır ve kalan alüminyum parça yana çevirilerek dişlisine oturtulur. Polyester kumaş ve alüminyum çubuklardan oluşan masanın üst parçası iskelet üzerine gererek yerleştirilir ve çubukların iskeletle birleştiği yerler birbirine takılır. Ve kamp masanız kullanıma hazır!

(Ayrıca kamp sandalyesi önerileri için şu konu içerisindeki tartışmayı da inceleyebilirsiniz.)

  1 Puan

  Benzer gönderiler

  Kampçılık 16 Tem

  Araç Üstü Çadır Nedir ve Nasıl Kullanılır?

  Ülkemizde ve dünyada kampçılık her geçen gün yayılmakta ve gelişmekte. İnsanlar artık dört duvar arasında sıkışıp kalmak için tonlarca para ödemek istemiyor ve farklı tatil planları yapıyor. Çağımızın modası artık, kampçılık ve karavancılık oldu. 5-6 yıldızlı otellere haddinden fazla para ödemek yerine, milyonlarca yıldızın altında, sessiz ve huzur

  3 Puan 0Yorum
  Kampçılık 15 Tem

  Karavanla Konaklayabileceğiniz En Güzel Kamp Alanları

  1. Yedigöller Milli Parkı – Bolu Yedigöller, Bolu ilinde yer almaktadır. Bolu merkeze 43 km uzaklıkta kalıyor. Yedigöller’de Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl olmak üzere toplamda yedi göl var. Yedigöller yalnızca gölleri ile değil, oksijen kaynağı ağaçları ile de meşhur. Kızılağaç, akçaağaç, karaağaç, çam, dişbu

  2 Puan 0Yorum
  Kampçılık 15 Tem

  Yağmurlu Havalarda Kamp Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Otel fiyatlarının her geçen gün artış gösterdiği ülkemizde insanlar artık alternatif tatil planları yapaya başladı, bunların başında da hiç şüphesiz kampçılık geliyor. Özellikle pandeminin de etkisi ile insanlar daha güvenli bir tatil için çadırda kalmayı tercih ediyorlar. Bunun geri dönüşü olarak da çadır fiyatları maalesef bir anda fırladı. Ülkem

  2 Puan 0Yorum
  Kampçılık 16 Tem

  Kampta yenilebilecek doyurucu, uygun fiyatlı ve pratik yiyecekler nelerdir?

  Sırt çantanızı alıp upuzun yollar yürümeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve doğa ile iç içe olmayı seviyorsanız, ağır bir sırt çantası size yolculuğunuz boyunca külfet olacaktır. Buna dengesiz beslenme ve doğru yapılamayan bütçe hesaplamaları da eklenince yeni yerler keşfetme hevesiniz belki de kursağınızda kalacaktır. Bu yazımda, adeta bir kaplumbağa gi

  2 Puan 0Yorum