Güncellemek için aşağı sürükleyin

Kampçılık 21 May

Kamperest kullandınız mı? Kalitesinden memnun musunuz?

Kamp ekipmanları almak için araştırma yapıyorum, fiyatları fena değil gibi, bu site üzerinden üzerinden ekipman alanlar var mı acaba? Var ise kalitesi nasıldır?

1 Puan
 • 21 May 21 May

  Ben hiç kullanmadım ama çevremde bir iki arkadaşım kullanmıştı, genelde kamp malzemesi almak için kullanmışlardı ve genel olarak ürünlerin kalitesinden memnunlardi

  0asdasdsa 0 Puan
  • 21 May 21 May

   Ben kamperest i sadece bir kere kullanmıştım 6 ay önce. Bu site üzerinden Solomon marka bir trekking ayakkabısı aldım, kargo 2 gunde hızlı ve sağlam bir şekilde elime ulaştı ama maalesef ayakkabı küçük geldi 42 numara ufak geldi, site ile iletişime geçip ürünü iade ettim ve 5 kuruş bile bedel ödemeden ayakkabıyı değiştirip yenisini gönderdiler, oldukça ilgililer. Aldığım ayakkabıdan da çok memnunum harbiden taş gibi ayakkabı biraz pahalı ama ayakkabıyı giyince niye pahali olduğunu anlıyorsunuz.

   0asdasdsa 0 Puan
   • 21 May 21 May

    Kamperest sitesini uzun zamandır kullanıyorum, bu site üzerinden bir çok kamp ekipmanı aldım, hatta neredeyse kamp malzemelerimin tamamına yakınını bu site üzerinden aldım, fiyatları da oldukça uygundu şu an biraz vergiler yüzünden fiyatlar artmış sanırım. Kamperest üzerinden, husky uyku tulumu ve husky çadır aldım, şişme yatak aldım, kamp ocağı aldım bunların haricinde ufak tefek bir çok malzeme daha aldım ve hepsinin tek kargoyla ile gönderilmesini rica ettim öyle de yaptılar sağolsunlar. 3 gün de kargo çok iyi paketlenmis bir şekilde elime ulaştı, ben memnun kaldım, aldığım ürünlerin hiçbirinde bir sıkıntı çıkmadı tavsiye ederim herkese

    0asdasdsa 0 Puan
    • 21 May 21 May

     Kamperest sitesi üzerinden daha evvel bir kamp çadırı almistim, kalitesinden oldukça memnunum. Çok bilindik bir markanın çadırı değildi korkarak aldım açıkçası ama cok memnun kaldım, Guntack Aldis 3+1 kamp çadırı idi aldığım çadırın adı, 3 kişilik ve bir de bagaji var, oldukça da yüksek bir çadır, su geçirmiyor. Kışın bile kullandim bi problem yaşamadım. Bu arada kargo ve paketleme oldukça iyiydi, çok hızlı bir şekilde gönderi yapıldı sitenin ilgisi alakasindan da memnun kaldım.

     0asdasdsa 0 Puan
     • 21 May 21 May

      Silinmiş Yorum

      0asdasdsa 0 Puan
      • 21 May 21 May

       Silinmiş Yorum

       0asdasdsa 0 Puan

       Benzer gönderiler

       Kampçılık 20 May

       Hangi sıcaklıkta hem çadıra hem de uyku tulumuna ihtiyacımız olur?

       2 Puan 5 Yorum
       Bizim Önerilerimiz

       Grand Theft Auto 5'nun ücretsiz olduğu bu günlerde GTA 5 hileleri ile oyunda neler yapıyorsunuz neler. Kripto para ile ilgileniyorsanız Bitcoin yorum topluluğunda çok tartışma dönüyor. Canınız sıkıldıysa şuradaki ilginç bilgiler göz atmaya değer.

       Kampçılık 22 May

       Kamp yaparken güvende hissetmek

       4 Puan 1 Yorum
       Kampçılık 20 May

       Mayıs ayında kamp kuruyor olsak yeterince sıcaklık olur mu?

       1 Puan 5 Yorum
       Kampçılık 23 May

       Çubucak orman kampı deneyimleriniz?

       1 Puan 5 Yorum
       Kampçılık 23 May

       Akyaka orman kampı deneyimleriniz?

       1 Puan 4 Yorum
       Kampçılık 21 May

       Hangisi daha sıcak olur ; arabada uyumak mı, çadırda uyumak mı

       0 Puan 5 Yorum
       Kampçılık 19 May

       Kamp yaparken başınıza unutamadığınız bir şey geldi mi?

       0 Puan 4 Yorum
       Kampçılık 22 May

       Büyük aile çadırı önerileriniz?

       0 Puan 4 Yorum