Güncellemek için aşağı sürükleyin

Kampçılık 23 May

Çubucak orman kampı deneyimleriniz?

Erkek arkadaşımla beraber 3-5 günlüğüne kamp yapıp dinlenmek istiyoruz, doğası denizi temiz olan bir yer arıyoruz, çubucak orman kampıni önerdiler, nasıldır sizce bu çubucak orman kampı?

4 Puan
 • 24 May

  Deniz kenarına sakın gitme

  0 Puan
  • 23 May

   Hiç kimse belirtmemis ama alanda internet bağlantısı da mevcut ve ücretsiz olarak veriliyor. Ayrıca burası bir milli park olduğu için araçla girişte para ödüyorsunuz, normal çadır yeri 50 lira iken sahile yakın yerlerde çadır kurmak isterseniz fiyatlar 70 TL ye kadar çıkıyor. Sezonda yer bulmak imkansız önceden rezervasyon yapmak lazım.

   0 Puan
   • 23 May

    Çubucak orman kampı alanı milli park olduğu için çevre çok temiz ama aynı zamanda mangal yakmak d serbest, restoranttan yemek yemek zorunda değilsiniz kendi yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Kamp alanı oldukça büyük ve ağaçlarla kaplı, çadırlar bu sebeple güneşten korunuyor. Çevrenin temiz olduğunu söyleyebilirim, deniz ve hava gerçekten çok temiz, kamp alanında tuvalet su elektrik duş gibi hizmetler var ancak su ve elektrik için 9 TL ücret alınıyor bilginize. Çevrede yapılacak bir çok aktivite de var tekne gezisi yapabilirsiniz ormanda trekking yapabilirsiniz çevre köyler ve Datça merkez gezilebilir. Kısacası çubucak orman kampı istediğiniz gibi bir yer çocuklarla gitmek için de oldukça müsait ve ulaşımı da kolay

    0 Puan
    • 23 May

     Yılardır gideriz, kamp yapariz, kalitesinden oldukça memnunum, burda 10 gun kamp atınca kendime geliyorum valla. Doğa ile iç içe kamp yapılabilecek en güzel tesislerden biri, temiz ve güvenli, işletmecileri çok sıcak kanlı ve ilgililer. Yıllardır giderim hiçbir şikayet eden görmedim. Buraya kamp yapmaya gelen insanlar da genel olarak kaliteli olduğu için diğer misafirlerden rahatsız olmazsınız. Ben şahsen burada çok sıkı dostluklar kurdum. Fiyatlar ucuz hizmet kaliteli doğa ve deniz tertemiz, yemekler kahvaltılar Lezzetli ve uygun, elektrik sıcak su duş vs her türlü imkanda bulunuyor. Ben tavsiye ederim mutlaka gidip burada bir kez kamp atın

     0 Puan
     • 23 May

      Çubucak orman kampını özel doğası ve temiz havası sebebiyle tercih ettik, doğasına hayran kaldık. Denizi zaten muhteşem. Alan zaten bir milli park olduğu için dokusunu çok iyi korumuş, her yer geniş ormanlarla kaplı plaja kadar ormanları görebilmek mümkün, ormanların cok olması sebebiyle hava bunaltmiyor her daim serinlik bulmak mümkün. Eğer şehrin pisliğinden sıyrılıp gerçekten dinlenmek ve kafanızı dinlemek istemiyorsanız burayı size önerebilirim fiyatlar da fena değil. Kamp alanında restorant, sıcak su tuvalet duş gibi imkanlar mevcut, tuvaletler genel olarak temiz, aynı şekilde çalışanlarda temiz ve ilgili.

      0 Puan

      Benzer gönderiler