Güncellemek için aşağı sürükleyin

Kampçılık 23 May

Akyaka orman kampı deneyimleriniz?

Virüs sebebiyle bu yaz farklı bir yaz tatili yapmayı düşünüyoruz ailecek. Muğla'da Akyaka orman kampı olduğunu gördük, resimleri oldukça hoş duruyor, daha önce buraya yolu düşen oldu mu acaba? Nasıl bi yer gitmeye değer mi?

4 Puan
 • 23 May

  Akyaka orman kampında taş evlerde konakladik Temmuz ayında. Ormanın içinde huzur dolu bi tatil oldu bizim için, sabah cıvıl cıvıl kuş sesleri ile uyanıp restorantta güzel bir kahvaltı yapmak ve ardından denize girmek çok keyif vericiydi. Ulaşım ve park konusunda sıkıntı yaşamadık kendi otoparklari var, çocuklar için oyun parkları mevcut, küçük çocuklu aileler için önemli bir ayrıntı bence. Alan çocuklar için güvenli ve korunaklı rahat ve özgürce gezip doğanın tadını çıkarabilirler. Alan çok büyük olduğu için kalabalık olsa da sorun olmuyor ve her yerde ağaçlar olduğu için sıcaktan bunalmak söz konusu değil. Taş ev fiyatları pahali ama gerçekten çok güzeldi, şu an fiyatlar 700-800 TL aralığında değişiyor. Kamp alanında eksik hiçbir şey yok elektrik su tuvalet her şey tamtakir, ben gayet sevdim burayı işletmecileri de oldukça sıcak kanlı

  0 Puan
  • 23 May

   Kamp alanı genel hataları ile oldukça başarılı, denizi, temiz havası, harika doğası sebebiyle tercih ettik, azmak nehrine çok yakın. Biz civarda ki köyleri gezdik ve tekne turlarına katılarak civarda ki koylara gittik, bizim için çok farklı deneyim oldu. Yapılacak etkinliklerin çok olması önemli bir ayrıntı. Kamp alanı içerisinde herhangi bir eksiklik göremedim genel olarak temiz ve bakımlı duruyordu. Sıcak su, bulaşıkhane ve çamaşırhane mevcut. Kamp alanı epey bir büyük ve içerisinde bi restorant ve bir büfe var ufak tefek ihtiyaçları karşılamak için güzel düşünülmüş. Zaten Akyaka merkeze yakın olduğu için isteğiniz zaman markete gidebilirsiniz. Benim şikayetçi olacağım tek konu elektriğin ücretli olması, kullandığınız kadar ödüyorsunuz. Diğer kamp alanlarında çadır kuranlar için elektrik parası alındığını hiç görmemiştim.

   0 Puan
   • 23 May

    2 sene önce sevgilim ile birlikte ilk tatilimizi Akyaka orman kampında geçirdik. 10 gun kadar kamp alanında çadır kurduk, çadır yerleri gayet temizdi, en önemlisi de çadırlarımizin güneş görmemesiydi sanırım, bu sayede rahat bir şekilde uyku cekebildik. Akyaka orman kampına gelen tipler genelde düzgün tipte insanlar, sizi rahatsız edecek davarlar gelmiyor buraya, o yüzden aile ile sevgili ile rahatlıkla gidilebilecek bir kamp alanı. Resforantin yemekleri gayet Lezzetliydi ama fiyatlar biraz pahalı diyebilirim değer miydi değerdi orası ayrı. Kahvaltıdan ve yemeklerden memnun kaldık, ilgi alakada yeterliydi, denizi oldukça temiz ve güzeldi. Akşamları gün batımından önce yanda ki hotelden bisiklet kiralayıp çevrede bisiklet sürmek inanilmaz keyifli idi. Almak deresi zaten mukkemmel, azmak deresini görmek için bu kamp alanını tercih etmiştik yakın olduğu için, ve tatilimiz çok keyifli idi tavsiye ederim tekrar gidicez en yakın zamanda

    0 Puan
    • 23 May

     Akyaka orman kampında 1 hafta konakladim ailem ile birlikte, genel olarak herhangi bir problem yaşamadık. Kamp alanı gayet özenli ve düzenli bir şekilde hazırlanmis, çevre düzenlemesi fena değil, tuvalet ve mutfak temizdi. Akyaka orman kampınin en güzel yanı bir çok koya ev sahipliği yapması sayabildigim kadarıyla 7 8 tane koy vardı hepsi de denize girmek için elverişli, biz hepsinde denize girdik hepsini de tavsiye ederim. Çevresi ve doğası çok güzel, yapılacak çok aktivite bulunuyor. Alan baya büyük olduğu için yığılma olmuyor, içeride 100 kişi konaklasa bile kalabalık görünmüyor. Fiyatları da genel olarak biraz pahalı diyebilirim ama hizmete göre normal bence.

     0 Puan

     Benzer gönderiler