Blogio’yu uygulama olarak kullanmak için buraya tıklayın.

Blogio Uygulamasını Kur

x

Blogio uygulamasını kurmak için butonuna dokunup ardından "Ana Ekrana Ekle" seçeneğini seçin.

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'ya erişebilirsiniz.

x

Bildirimleriniz

Yeni bildiriminiz yok.

Güncellemek için aşağı sürükleyin

unutamadım · 1 ay önce unutamadım · 1 ay

Yıllar geçmesine rağmen onu unutamadım...

2019 yılında birine aşık oldum ve komşu çocuklarıydık. Aramız güzelken o iyiydi ama sinirlenince çok çıldırıyordu en küçük tartışmada aileme beni şikayet ederek tehdit ediyordu. Annem onunla ilişkimizi tasvip etmiyordu onunla birlikte olduğum takdirde kendisini unutmamı istiyordu. 2016 yılına kadar bu şekilde yaşadık, üniversiteye gittiği takdirde onu bırakacağıma anneme söz verdim.

Üniversitede de aklımdan çıkmadı ama ben başka birisi ile tanışarak bir anda nişanlandım. Sadece annem üzülmesin bana inansın diye üniversitedeki genç çocukla devam ettim. Ancak bir süre sonra sevdiğim adam bulunduğum yere geldi ve nişanı atarak kendisiyle kaçmam istedi. Fakat anneme söz verdim onunla birlikte olamazdım.

Daha sonra bu sevmediğim adamla sadece iyi birisi diye evlendim ancak aynı evde yaşamımızla birlikte sorunlar yaşamaya başladık, ailesiyle de geçinemedim hiç huzurlu olamadım. Kocamla aynı evde 3 ay birlikte yaşadık ve aramızda 3 ay boyunca hiçbir şey geçmedi yani karı koca hayatı yaşamadık düzenlememi çok bekledi ama olmadı.

Temmuzda ailemin yanına döndüm ve boşanma davasını açtıktan sonra boşandık. Aklımda hala eski sevdiğim adam vardı ve geçenlerde sosyal medyadan ona mesaj attım buluşmak istediğimi söyledim. Ama o istemedi ve beni engelledi fakat birkaç gün sonra engelli kaldırdı hiç aklımdan çıkmıyor. Lütfen ne yapacağım konusunda bana yardımcı olabilecek yorumlarda bulabilir misiniz?

0 Puan
  • mutluamamutsuz 1 ay önce 1 ay

    Sizi anlamak gerçekten zor, ufacık bir tartışmada bile bağırıp çağırıp seni ailenin şikayet eden bir adamla beraber olmak istiyorsun ama evlenince ne değişecek daha da kötü olacaktır. Bence okulunu bitir ve sakın yanlış karar vereyim deme hayatını karartırsın

    0 Puan