Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 2 Haz 2019

Yıllar geçmesine rağmen onu unutamadım...

2019 yılında birine aşık oldum ve komşu çocuklarıydık. Aramız güzelken o iyiydi ama sinirlenince çok çıldırıyordu en küçük tartışmada aileme beni şikayet ederek tehdit ediyordu. Annem onunla ilişkimizi tasvip etmiyordu onunla birlikte olduğum takdirde kendisini unutmamı istiyordu. 2016 yılına kadar bu şekilde yaşadık, üniversiteye gittiği takdirde onu bırakacağıma anneme söz verdim.

Üniversitede de aklımdan çıkmadı ama ben başka birisi ile tanışarak bir anda nişanlandım. Sadece annem üzülmesin bana inansın diye üniversitedeki genç çocukla devam ettim. Ancak bir süre sonra sevdiğim adam bulunduğum yere geldi ve nişanı atarak kendisiyle kaçmam istedi. Fakat anneme söz verdim onunla birlikte olamazdım.

Daha sonra bu sevmediğim adamla sadece iyi birisi diye evlendim ancak aynı evde yaşamımızla birlikte sorunlar yaşamaya başladık, ailesiyle de geçinemedim hiç huzurlu olamadım. Kocamla aynı evde 3 ay birlikte yaşadık ve aramızda 3 ay boyunca hiçbir şey geçmedi yani karı koca hayatı yaşamadık düzenlememi çok bekledi ama olmadı.

Temmuzda ailemin yanına döndüm ve boşanma davasını açtıktan sonra boşandık. Aklımda hala eski sevdiğim adam vardı ve geçenlerde sosyal medyadan ona mesaj attım buluşmak istediğimi söyledim. Ama o istemedi ve beni engelledi fakat birkaç gün sonra engelli kaldırdı hiç aklımdan çıkmıyor. Lütfen ne yapacağım konusunda bana yardımcı olabilecek yorumlarda bulabilir misiniz?

2 Puan
 • 2 Ağu 2019

  Unutmak zor olsada unuttum demeye de alışıyor insan göz görmeyince gönül de katlanıyor. 7 sene oldu hala unutabildimmi hayır sadece katlanıyorum. Bazı şeylere insan alışmayı öğreniyor. Bence dönmemelisin öyle hissettim. Bu arada benim unutumadığım insan adam diyemiyorum adam değildi çünkü. Şerefsizin önde gideniydi. Ne hayallerim vardı 1.5 sene çıktık hala aklımda ama insan alışıyor bazı şeylere sadece keşke hayalimde yarattığım insan olarak kalabilseydi diyorum buna acıyorum en çok.

  0 Puan
  • 2 Haz 2019

   Sizi anlamak gerçekten zor, ufacık bir tartışmada bile bağırıp çağırıp seni ailenin şikayet eden bir adamla beraber olmak istiyorsun ama evlenince ne değişecek daha da kötü olacaktır. Bence okulunu bitir ve sakın yanlış karar vereyim deme hayatını karartırsın

   0 Puan

   Benzer gönderiler

   İlişkiler 31 May 2019

   Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

   Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

   2 Puan 4Yorum
   İlişkiler 1 Haz 2019

   Oğlum LGS sınavını kazanamazsam diye bunalım yaşayacak

   Herkese selamlar belki benim gibi birçok babanın bugünlerde aynı sorunu yaşadığını düşünüyorum oğlum lgs sınavına bugün girdi ve uzun zamandır sıkı çalışıyordu istediği okula girmek istiyordu bugün sınavdan sonra bana iyi geçtiğini söyledi ama yine de bilemiyor. Eşimle çocuğumuzun eğitimi için elimizden gelen her şeyi yaptığımıza inanıyoruz ama baz

   1 Puan 2Yorum
   İlişkiler 31 May 2019

   Karımla aramı bozmak için büyü yaptıklarını öğrendim, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

   İlk eşimden boşandıktan 15 yıl sonra ikinci evliliğimi yaptım ve 1 yıl önce de ikinci eşimden de ayrılmak zorunda kaldım. Kendi işlerine sahip olan iki erkek çocuğum var. ilk evliliğimin son zamanlarında ciddi geçimsizlikler yaşıyorduk. Ancak ikinci evliliğimin ilk 9 ayı gayet güzel giderken emekli olduğum için abime bankadan kredi çektim ve abimin

   1 Puan 1Yorum
   İlişkiler 1 Haz 2019

   Aramın gergin olduğu akrabalara bayram ziyareti sorunu yaşıyorum...

   Bir süredir eşimin ailesiyle sorunlar yaşıyoruz çünkü zaten evliliğimizede karşı çıkmışlardı. O zamandan beri sürekli bana karşı hep ilgisiz soğuk davranıyorlardı birkaç yıldır eşimin ailesi ile görüşmüyorum. Şimdi bu bayram eşim benim de ziyarete gelmemi istiyor bayramda küslük olmaz diyor ve mutlaka gelmemi istiyor. Ancak özellikle kayınvalidem p

   1 Puan 0Yorum