Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 14 May 2019

Yaşasın, iki yaşındaki oğlum kendi isteğiyle yatmaya gitti!

Belki çok büyük bir mevzu değil ne büyütüyorsun diyeceksiniz ama oğlumuzu uzun zamandır kendi kendine uyuması için ikna etmeye çalışıyorduk.

Genelde akşamları salonda bizimle otururken arabalarıyla oynuyor. Dün bir baktık ki arabaları falan bırakmış, odasına gidip yatağına tırmanıp uzanmış!

Eşimle ben müthiş mutlu olduk! Sizlerle paylaşayım istedim!

3 Puan
 • 13 May

  Hemen sevinmeyin bu yüksek adrenalinli macerada çok virajlar, çok inişler çıkışlar oluyor :) Küçüklerin alışkanlıkları çok kolay değişebiliyor. Şaka bir yana, çok önemli bir gelişme, onun için küçük ama sizin için büyük adımlardan önemli bir tanesi bu!

  0 Puan
  • 13 May

   Haklısınız o zamandan bu zamana o inişler çıkışlardan çok yaşadık. Her şeye itiraz etmesi mi dersiniz, yemek yedirirken bin dereden su getirtmek mi dersiniz. Ama herşeye fazlasıyla değiyor bu ufaklıklarla geçen zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

   0 Puan
  • 16 May 2019

   Ne güzel, adınıza sevindim. Siz genelde saat kaçta yatırmaya başlıyorsunuz?

   Biz sekizde deneyerek başladık ama sekizde başlayınca saat dokuz buçuğa kadar uğraştığımız oldu. Sonrasında saat dokuz'a kaydırdık ister istemez.

   0 Puan
   • 16 May 2019

    Bizim oğlan da (9 yaşında) umarım bir gün kendi isteğiyle yatar!

    0 Puan

    Benzer gönderiler

    İlişkiler 30 May 2019

    Beş yıllık eşimin çocuk sahibi olamayacağını öğrendik. Hayatımız değişti.

    Eşimi gerçekten çok seviyorum ve yaklaşık beş yıldır evliyiz. O olmasa ne yapardım gerçekten bilmiyorum. Evliliğimiz boyunca birçok zorluğa birlikte göğüs gerdik. Sağlık sorunları mı dersiniz, ekonomik sıkıntılar mı dersiniz, hepsinin üstesinden geldik. Uzun süre denememize rağmen çocuk sahibi olamayınca yapılan tetkikler neticesinde eşimin çocuk s

    7 Puan 3Yorum
    İlişkiler 31 May 2019

    Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

    Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

    2 Puan 4Yorum