Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

gözdemavi • 7 ay önce gözdemavi • 7 ay

Ona şans vermeli miyim?

Merhaba ben 25 yaşındayım ve uzun süredir biriyle görüşüyorum fakat annem ve çevremdekiler ilişkimi onaylamıyor. Çünkü sevdiğim adamı işsiz güçsüz evine bakamayacak birisi olarak görüyorlar aslında bunları ben de biliyorum farkındayım ama bazen insanın kimi seveceğimi seçemediğini düşünüyorum. Mantıklı görünmesede ilişkimiz ve sevgimiz çok güçlüydü.

Ailesiyle beni tanıştırmak ve evlenmek istiyor. Giderek onunla daha mutlu olacağıma inanmaya başladım ancak emin olabilmek için onu tanıyanlara sordum. Onlarda bana evine bakamayacağını ve uzun süre aynı işte çalışamaz dediler.

Gerçi bana çok fazla ilgisi olmamasına rağmen güzel sözler söylerdi kendimi değersiz hissetmeye başladım. Bir keresinde ayrıldık tekrar ilişkimize toparlarız diye düşündük ama aramıza tekrar soğukluk girdi.

Geçenlerde doğum günümdü ama bilmesine rağmen kutlamak için aramadı mesaj da atmadı. Ayrıca arkadaş ortamında benden hoşlanan birisi vardı doğum günü arkadaşımdan ev adresimi öğrenip bana çiçek göndermiş. Çok iyi bir genç ve herkes ona şans ver diyor. Bana göre de gerçekten iyi biri gibi ama daha önce gördüğünde hiçbir şey hissetmemiştim ona karşı.

Sonra bir ara arkadaşlarla buluştuk ama yine hiçbir şey hissetmedim. Şimdi ise sevdiğim gençten soğumaya başladım artık onunla görüşmek ve bana yazmasını istemiyorum. Fakat yeni tanıştığım genç de benimle konuşmak veya görüşmek istemesine rağmen ben ona karşı hiçbir şey hissetmediğimi söyledim. O ise belki zamanla ise dersin diyor ama annemle çevremdekiler diğerini tamamen bırakmamı ve bu yeni tanıdığım gence şans vermemi istiyorlar. Fakat benim onunla bir yakınlık kurmak hiç içimden gelmiyor. Ne konuşmak ve ne de görüşmek istiyorum. Kısacası kafam çok karışık...

0 Puan
  • gizemligüzel 7 ay önce 7 ay

    Anlaşılan çevrenin baskısı ve araya giren zaman sizin ondan uzaklaşmanıza sebep olmuş, tabii onun hakkında söylenenler seni etkilemiş olmalı Ayrıca işi gücü olmayan ve biraz serseri ruhlu biri ise sizi mutlu edemeyebilir ve evlilik sorumluluğunu taşımayabilir.

    Bu yüzden tereddüt etmekte son derece haklısınız. Bana kalırsa sizi seven ve sizinle olmak isteyen o gence bunu anlatabilmelisin. Eğer gerçekten sizi seviyorsa o zaman bekleyebilir ve biraz sabırlı olabilir. Üstelik anladığım kadarıyla bahsettiğiniz ilk gençle tüm bağlarınızı da henüz koparmış değilsin.

    0 Puan