Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 21 May

olgun bir adama âşık oldum

birkaç ay önce çalıştığım şirket, beni iş görüşmesi için yurt dışına gönderdi. 3 günlük yurt dışı gezisi sonrasında istanbul’a dönerken uçakta yanyana oturduğum bir beyle sohbet etmeye başladık. bu arada kısaca kendimi tanıtayım. 24 yaşında bekâr bir bayanım. özel bir şirkette çalışıyorum. sohbet ettiğim adam 49 yaşında, iş adamı, oldukça etkileyici ve karizmatik biri. sürekli iş nedeniyle yurt dışına gidip gelen biri! utanarak söylüyorum ki, evli ve 2 çocuğu var. yol boyunca yaptığımız sohbet sonrasında bir birimize sosyal medya hesaplarımızı ve telefon numaralarımızı verdik ve istanbul’da ayrıldık. ertesi gün buna sosyal medyadan mesaj attım ve o gün birkaç saat sohbet ettik. bu sohbetler 1 hafta devam etti ve her konuşmamızda ona daha çok bağlandım. çok yanlış bir yolda olduğumu biliyorum ama kendime yön veremiyorum.

0 Puan
 • 23 May 23 May

  Aşk birbirine daha yakın olmayı gerektirir fakat bu durumda seninle adam arasında iki çocuk ve bir de nikahlı eşi var. Erkek için yeni ve küçük maceralar hiç zorlanmayacağı ilgisini çekecek, merakını giderebileceği heyecanlı bir oyun gibidir. duyguları zayıftır aslında dile getirmesede, belli etmemeye çalışsada. fakat kadın için bunlar böyle değildir. Zaten böyle olmasa bunu dışarıya vurmak istemezdin, bir saat görüşmeyi bir otel odasında da yapabilirdin bundan kimsenin de haberi olmazdı, fakat kafan karışıp ilgi duyduğun için bunu buraya yazma ihtiyacı hissetmişsin. Sendeki durum bir çeşit hoşlatı, Hadi adam da sana karşı boş değil yuvasını yıkmayı kabul ediyor sen bu durumun neresinde olmayı kabul ederdin ya da böyle bir yalanla seni oyalayıp kullanması durumu ne kadar ilgini çeker???

  0asdasdsa 0 Puan
  • 22 May 22 May

   Bunun aşk olduğundan emin misin?

   0asdasdsa 0 Puan
   • 22 May 22 May

    Metresten öteye gidemezsin!

    0asdasdsa 1 Puan
    • 22 May 22 May

     Daha gençsin bırak o adamı. İki çocuğu var yuva yıkanın yuvası olmaz.

     0asdasdsa 1 Puan
     • 22 May 22 May

      Silinmiş Yorum

      0asdasdsa 0 Puan
      • 21 May 21 May

       Aşk çok güzeldir. Bunu hissetmek önemlidir. Olgun bir adama âşık olabilirsin. Buraya kadar çok normal. Benim kocam da benden 16 yaş büyük ve çok mutluyuz ama senin sorunun evli ve çocuklu bir adama âşık olmandır.

       0asdasdsa 1 Puan
       • 21 May 21 May

        Hayatım, madem seviyorsun bence hislerini ona açmalısın. Belki o da boş değildir sana karşı? Evli olabilir ama mutsuz bir evlilik yaşıyor olabilir. Belki de bu sizin kaderinizdir?

        0asdasdsa 0 Puan
        • 24 May 24 May

         Bihter sen misin

         0asdasdsa 0 Puan
         • 21 May 21 May

          verdiğin akla bak? bravo doğrusu. kızı iyice batağa sürüklüyorsun. yorumlara aldırma lütfen. bu yol doğru bir yol değil. çevrendeki yaşıtlarınla ilgilenmelisin.

          0asdasdsa 2 Puan
         • 21 May 21 May

          yahu bırakın bu hollywood özentilerini allah aşkına. 2 saat sohbet ettin ve evli çocuklu bir adama âşık olduğunu sanıyorsun. aşk bu kadar ucuzladı mı ya...

          0asdasdsa 0 Puan

          Benzer gönderiler

          İlişkiler 17 May

          babam aşırı tutumlu

          0 Puan 10 Yorum
          Bizim Önerilerimiz

          Grand Theft Auto 5'nun ücretsiz olduğu bu günlerde GTA 5 hileleri ile oyunda neler yapıyorsunuz neler. Kripto para ile ilgileniyorsanız Bitcoin yorum topluluğunda çok tartışma dönüyor. Canınız sıkıldıysa şuradaki ilginç bilgiler göz atmaya değer.

          İlişkiler 24 May

          Erkekler neden Rus kadınları sever?

          0 Puan 5 Yorum
          İlişkiler 28 May

          Eskilere dair derin tutkular hissediyorum, bu normal mi?

          0 Puan 7 Yorum
          İlişkiler 16 May

          Arkadaşım bana karşı samimi değil

          0 Puan 6 Yorum
          İlişkiler 14 May

          ortağım bizi batırmaya çalışıyor veya çok saf

          0 Puan 4 Yorum
          İlişkiler 7 May

          babam huysuz aksi biri oldu çıktı

          0 Puan 11 Yorum
          İlişkiler 10 May

          Kardeşim altınlarımı çalıyor

          0 Puan 11 Yorum
          İlişkiler 10 May

          İş yerinde salak muamelesi görüyorum - mobbing

          0 Puan 10 Yorum