Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

perimasali • 9 ay önce perimasali • 9 ay

Neden evliler hep mutsuz

Merhaba, ben 37 yaşında ve işinde gücünde 10 yıllık evli bir kadınım. Günümüzde dikkat ediyorum da evliler arasında huzuru gerçekten bulan kimse var mı acaba. Eğer varsa nasıl mutlu ve huzurlu olabiliyorlar.

Burada asla eşimi şikayet etmek gibi bir niyetim yok. Sadece ben şahsen belki bunu beceremiyor olabilirim. Aslında hata ondamı bendemi onu da tam bilmiyorum. Eşinle kafa yapılarımız çok farklı olduğu için birbirimizi anlamakta da zorlanıyoruz. Çoğu zaman yok yere birbirimizin kalbini kırıyoruz. Sorunların üstünü örterek zaman geçiyor. Ama benim ruh sağlığımda bozuluyor.

Evlenmeden önce çok iyi anlaşanlar evlendikten sonra ne için bu durumlara geliyorlar. Sanırım toplumumuzda bu genel bir sorun gibi. Ayrıca hep bakıyorum burada da insanların çoüunlukla ilişkilerinde yaşadıkları sorunları anlatıyorlar. Belki de bu konuda yalnız değilim.

1 Puan
 • Fsk 8 ay önce 8 ay

  Ben eşimle çok mutluyum. Severek evlendik. Evet kavga ediyoruz, tartışıyoruz falan ama çok seviyorum onu. Ama genel olarak kavgaların ana nedeni maddi sorunlar.. Aşabilen insanlar mutlu. :)

  0 Puan
  • Sonbirdefa 9 ay önce 9 ay

   Günümüz şartlarında evlendikten sonra mutlu olan çok fazla çift yok maalesef. Boşanmaların artmasının sebebi bu zaten. Fakat bazen şaşırtıcı derecede mutlu olan çiftler de var. Aslında bugün için evliliklerin çatırdamasının birçok nedeni var. En başta maddi sorunlar geliyor. Eşlerin aileleri de boşanmalarda sebep oluyorlar bence. Daha sonra eşlerin birbirlerine aldatmaları nedeniyle oluyor. Eşler arasında ruhsal uyumsuzluk olduğunda cinsel uyumsuzluk da oluyor ve bu da gerginlik yaratıyor. Sanki artık evli insanların sekse eskisi gibi ilgi duymadıklarını düşünüyorum. Aslında aranızdaki heyecanı eskisi gibi yakalayabilirsiniz herşey düzelecektir. Biraz sabır, gayret ve fedakarlık yaptığınızda mutluluk çok da uzak değil bence.

   0 Puan