Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 6 Haz 2019

Kocamı aldattım ne yapacağımı bilmiyorum

Selamlar, ben 26 yaşında ve kariyeri olan fakat tüm hayatı boyunca ne istediğini bir türlü bilemeyen bir kadınım. Yaklaşık 5 yıldır duran bir evliliğim var. Bugüne kadar hep kocamın beni sevdiğini ve gözünün benden başkasını görmeyeceğini düşünüyordum. Ama beni aldattığını öğrendim. Bir anda dünyam karardı ve ne yapacağımı bilemedim. Şimdilerde ölü gibi yaşıyorum. Bendeki bu durgunluğu farkeden işverenim benimle son zamanlarda daha fazla ilgilenmeye başlamıştı. Ardından bana açıldı ve 2 yıldır bana aşık olduğunu söyledi. Bir anda şoka uğradım, ne diyeceğimi bilemedim. Çünkü o da benim gibi evliydi ve çocuğu vardı. Üstelik bnden 14 yaş büyüktü. Aramızda bazı şeyler yaşandı ama hiçbir şekilde cinsel isteklerde bulunmadı. Bana tek söylediği aşık olduğuydu. Ben de ona karşı bir şeyler hissediyorum fakat bunun aşk olduğunu sanmıyorum. Kocam benden kendisine affetmemi beklerken, bense ona daha kötüsünü yaptım. Açıkçası pişmanlıkta duymuyorum ama ne yapacağımıda bilmyorum.

-1 Puan
 • 27 Tem 2019

  Henuz gençsiniz yol yakinken ayırın yollari.

  0 Puan
  • 27 Tem 2019

   Aldatmissa net yollari ayirin. Sizin de hisleriniz baskasina kaymis. Asla affetmeyin adami. Yine yapar. Sonucta sevginizin yalan olduğunu ogrenmissiniz kabullenmek zorundasiniz. Bu ihanet dönemi sancısı gecince diger adama bir de o zaman degerlendirin
   Pisman olacaginiz hicbir sey yok ortada
   Kendinizi tanıyın degerlendirin ben ne istiyorum düşünün. Mutlaka çözüm içinizde

   0 Puan
   • 6 Haz 2019

    Bu yazdıklarında eğer gizlediğin başka bir şey yoksa ve aranızda fiziksel yakınlaşma olmamışsa bence ortada sorun yok. Ana göre asıl ihanet beyin ve ruhu içinde bulunduran ihanettir. Yoksa bedensel ve zihinsel ihanet değil. Fakat sizin durumunuz buna uymuyor.
    Eşinin seni aldatması karşısında yıkılmışsın belli. Fakat böyle bir durumda sana sevgiyle ve şefkatle yaklaşan adama sizin de bazı duygular hissetmen gayet doğal. Aslında sizin hissettikleriniz bana göre sevgi değildir. Yalnızca ihanet yaşayan bir kadının kendisine gösterilen şefkat ve sevgiye minnet duymasıdır.
    Bence şu anda yapmanız gereken şey, yaşadıklarınızı sorgulamak değil de eşinizi affederek olanları kabul edip etmeyeceğinize karar vermektir. Fakat eğer affetmek istiyorsanız asla geriye dönmeyecek ve olanları unutacaksınız. Ayrıca ileride yaşanabilecek tartışmalarda bu ihaneti dile getirmeyecek ve kocanızın başına ikide birde kakmayacaksınız. Çünkü yoksa hayat ikiniz için de cehennem olmaya devam eder.

    0 Puan

    Benzer gönderiler