Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 7 Haz 2019

kızımı büyütmekte çok zorlanıyorum

selamlar ilkokul 1. sınıfta okuyan bir kızım var. ancak onu bildim bileli çok inatçı ve her zaman dediğimi dedik bir çocuk olmuştur. hatta hastanedeki hemşireler bile doğduğunda bana yandınız demişlerdi. daha küçükken bu kadarda olmasa her zaman zor bir çocuk oldu, her hareketinde zorlammaktayız.
hiç söz dinlemiyor ve ona bağırmadan birşey yaptıramıyorum. hatta geçenlerde sınıf öğretmeninden şikayet oldu ayrıca yeğeniyle oynarkende onu sürekli ağlatıyor. normalde vurma kırma gibi şeyler yok, kabada konuşmuyor ama kalabalık ortamlarda hiç söz dinlemiyor.
başkalarına karşı çok takıntılı olduğunu görüyorum misafirler geldiğinde arkalarından ağlıyor yeni ile oynarken sürekli tartışıyor, sonra onların arkasından sürekli ağlıyor. kızım böyle neden yapıyor anlamıyorum bu yüzden bazı insanlar bizimlede görüşmek istemiyorlar, bazen kızım sebebiyle başkalarıyla tartışıyorum. çocuk psikoloğunada götürdük ama ücreti epey yüksek olduğu için sürekli olarak götüremiyoruz böyle çocuklu ailelerden fikir bekliyorum

0 Puan

Benzer gönderiler