Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

benzersizce • 10 ay önce benzersizce • 10 ay

Karımla aramı bozmak için büyü yaptıklarını öğrendim, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

İlk eşimden boşandıktan 15 yıl sonra ikinci evliliğimi yaptım ve 1 yıl önce de ikinci eşimden de ayrılmak zorunda kaldım. Kendi işlerine sahip olan iki erkek çocuğum var. ilk evliliğimin son zamanlarında ciddi geçimsizlikler yaşıyorduk. Ancak ikinci evliliğimin ilk 9 ayı gayet güzel giderken emekli olduğum için abime bankadan kredi çektim ve abimin krediyi ödememesi nedeniyle eşimle aramda sorunlar olmaya başladı.

Sonradan ikinci eşimin akrabalarından öğrendiğim kadarıyla daha önce psikolojik sorunları nedeniyle ilk eşinden boşanmış. Ben eşimin ayrılık kararını anlam veremedim. çünkü her şekilde onun her türlü ihtiyacını karşılıyordum fakat bir anda benden ayrılmak istediğini söyledi ve boşandık. Aklıma çok takıldı bu olay ve bir türlü kabullenemedim. araştırdığım kadarıyla eşim ile benim aramı bozmak için büyü yapmışlar, birçok hocaya gittim çare aradım. Bu tür büyük konularında çok fazla bilgi ve tecrübem olmadığı için Sizlerin arasında böyle bir olay yaşayan olup olmadığını merak ettim. En son gittiğim hoca büyü yapanın isminin baş harflerini bile verdi.

Şimdi artık ne yapacağım bilmiyorum. Hayatım tamamen altüst oldu diyebilirim. Bir taraftan banka kredisi borçları ile boğuşuyorum. İnsanlar neden başkalarının mutluğunu bozmak isterlerki?

1 Puan
  • ND 8 ay önce 8 ay

    Her gün bir Yasin okuyun mahreçleriyle eşinin üstüne ismini söyleyerek düzelene kadar..Eğer büyüdense düzelir İnş..Değilse başka bişeydense borç vs. den ötürüyse bilemem

    0 Puan