Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 4 May

Fark edilmeyen bir kadın olmanın en zor yanı nedir?

yalnız mıyım? bilmiyorum ama yalnız olmadığımı bilmeye ihtiyacım var çalıştığım yerde hoşlandığım bir çocuk var ama bir türlü ilgisini çekemiyorum. Yapmadığım şey kalmadı iş ortamında mola saatlerimi bile sırf onunla konuşabilmek için ayarlıyorum, sigara aralarında en fazla konuştuğumuz iki üç kelime daha fazlası yok.

İş yerinde 2-3 kızla arası çok iyi hatta akşamları eğlenmeye bile gidiyor iş dışında da buluşuyorlar. Onlardan ne farkım var düşünüp bulamıyorum, belki zevklerimiz tamamen aynı değil hatta kafa olarak birbirimize hiç yakın olmadığımızda söylenebilir fakat bu kadar çaba gösterip hayalet gibi kalmak çok garibime gidiyor. Benim etrafımda biri böyle pervane olsa kesin fark ederim onunla iletişime girerim ama bu çocuk çok acaip neredeyse görünmez olduğumu düşünmeye başlıcam.

3 Puan
 • 16 Haz

  o fark edilmeyenim. hayatıma giren herkes için bir fedakarlık illa ki yapmışımdır ama karşılığı hiç... kötülük yapanları bile bir noktada affetmişimdir ama sanırım kaderimiz böyle.... üzülme, al çiçek ?

  0 Puan
  • 9 Haz

   sen neden akşam onlarla eğlenmeye gitmiyorsun?

   0 Puan
   • 26 May

    Kadın olduğunu layıkıyla hissedemez, am salaklarla dolu bir toplumda etrafındaki hareketliliği görüp kendini bu çarkın dışında yapayalnız hissetmesidir. Fark edilebilir ol (kıyafetlerin üzerinde iken)

    0 Puan
    • 4 May

     eminim aynı iş yerinde seninde görmediğin senin ilgini çekmeye çalışan bir erkek vardır, bu işler hep böyledir sen onun peşinden o başkasının sonra bir başkası da senin peşinden koşar.

     0 Puan
     • 4 May

      hiç sanmıyorum o kadar kör biri değilim dediğin tez bende çalışmıyor

      0 Puan
     • 4 May

      üstad ibrahim erkalın da dediği gibi “sen beni sevmesen de olur”. Seviyorsan uzaktan sev, sevmek güzel şey gün gelir seni de sevecek birini seversin sende.

      0 Puan
      • 4 May

       bugün de sana içiyoruz..

       0 Puan
       • 4 May

        farketmiyorsa kendi kaybı olsun zorla gözüne sokmaya çalıştıkça bu onun hoşuna gidecek, hiiiiiç gerek yok

        0 Puan
        • 4 May

         bir erkek olarak benzer şeyleri bende çok yaşadım, emin olun her iki cins de maddi olarak gözünü doyuranlar gönlünü doyuruyor..

         0 Puan
         • 4 May

          o kadar vasat biri de değilim neden böyle söylediniz anlamadım

          0 Puan
         • 4 May

          boşver hiç değmez benzer bir dertten bende muzdariptim ama gördüm ki ne yaparsam yapayım değişmeyecek ben canımı da versem onun zerre umrunda olamayacağım. O halde neden kendimi parçalayım ki, peşinden koşmayı bırakınca bir süre sıkıntısını çektim sonralarda zaten çok hatırlamamaya başladım

          0 Puan
          • 4 May

           başka kızlardan bahsetmişsin bunlarla ilişkisi nasıl? Yani arkadaş gibi mi yoksa içlerinden sevgilisi gibi davrandığı biri mi var

           0 Puan
           • 4 May

            bu durumuna üzüldüm ama ısrarını da anlayamadım, yani sana karşı kasıtlı olarak bu kadar soğuk duran birine neden bu denli ısrarlı olasın ki? Yoksa ateş bacayı sardı mı (:

            0 Puan
            • 4 May

             her türlü fedakarlığı yapan çok çaba harcayan çok seven insanların kanunu bu sanırım “umursanmamak”

             0 Puan

             Benzer gönderiler

             İlişkiler 6 May

             iyi niyetimin süistimal edilişi beni çok rahatsız ediyor.

             belki sizinde arada başınıza geliyordur ama benim hiç peşimi bırakmayan bişey bu ve çıldırmak üzereyim. İş yerine giderim hiç işim olmayan şeyleri üstüme bin bir bahaneyle yıkarlar bunu bilerek yaptıklarını anlarım sırf yardımcı olmak için işlerini çözerim ama çok nadir onlardan bir şey istediğimde olumsuz cevaplar alırım. Fakat ben onlara hayır de

             0 Puan 7Yorum
             İlişkiler 10 May

             İş yerinde salak muamelesi görüyorum - mobbing

             Birkaç ay önce bilindik markalardan birinin satış ofisinde danışman olarak işe başladım. Araç satışı, sistem fiyatlandırmaları gibi pek çok iş yükü var ve adapte olmam normalden daha uzun sürüyor. Daha önce hiç araç satışı yapmadım hatta sedan ve hb kasa arasındaki farkı bile daha yeni yeni anlıyorum. İşe başlamadan önce 1 ay eğitim aldım, selim ad

             0 Puan 10Yorum