Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

haksızlık • 7 ay önce haksızlık • 7 ay

Evlenmekten korkuyorum dedi ama başkasıyla nişanlandı

Merhaba, benim 2 yıldır bir ilişkim vardı ve her şey güzel gidiyordu. Fakat sonra nasıl oldu ne oldu bilmiyorum ama bir anda ayrıldık. Ailelerimiz de tanışıyordu, kendisine güvenmenin nedeni de zaten ailesiydi. Ancak çoğunlukla evliliğin kendisini korkuttuğunu söylüyordu. Bense evleneceğiz sanıyordum. Bir gün nedensiz yere benimle muhabbeti kesti. Birden ne olduğunu anlayamadım. Hiçbir açıklama yapmadan çekip gitti.

Geçtiğimiz hafta kardeşinin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımdan onu nişanlandığını öğrendim. Hem de ikimizi de en baştan beri tanıyan birisiyle... Aslında son 1 ayda sevdiğim adam bana karşı çok değişmişti. Araştırdım ve meğerse daha önceden bir ilişkisi olmuş şimdiki nişanlısıyla.

Geçtiğimiz gün ailesi ile aynı ortamda bir araya geldik. Halimi hatırımı sordular arama ilişkimize ilişkin hiçbir şey söylemediler. Bazen kendimi çok çaresiz hissediyorum, içimde fırtınalar kopuyor. Herkes çok güzel kandırmış beni. Ancak artık kabul ettim ve o zaten benim değilmiş dedim. Söylediklerinin hepsi yalanmış meğer! Tek bildiğim ise bu aileyi hiç iyi tanıyamamışım. Bu haksızlık değil mi sizce?

0 Puan
  • bahtsız 7 ay önce 7 ay

    Bence ister sevgili olun isterseniz karı koca; bana göre hiç kimse bir başkasına ait değildir, herkesin kendi özgürlüğü vardır. Belki de farkında olmadan ona çok baskı yaptın. Korktuğunu söylediği halde evlilik konusunda onu çok mu sıkıştırdınız?

    Seni gerçekten sevmiş olsaydı eski sevgilisine dönmezdi. Ben bu ilişkinin sona ermesinde sizin hatanız olduğunu düşündüm her nedense...

    Çünkü genellikle bir ilişki bittiği zaman artık geri dönüşü çok zor oluyor. Aslında evlilik öncesinde böyle bir durum yaşamanız sizin hayrınıza bir durum. Ayrıca şu anda zaten kesin bir şey de yok anladığım kadarıyla. Sadece nişanlanmışlar...

    0 Puan