Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 7 Haz 2019

Eski erkek arkadaşını hala unutamamış...

Yaklaşık 3-4 yıl önce uzun süren bir ilişki yaşadım ve hayal kırıklığı ile sona erdi. Fakat daha sonra hiç beklemediğim bir zamanda benden birkaç yaş büyük bir hanım ile tanıştım. Bir süre birlikte olduk ve ben kendimi ona sanırım tamamen kaptırdım. Daha sonra eski erkek arkadaşını unutamadığını, aslında böyle bir ilişkiye hazır olmadığını söyledi ve benden ayrıldı. Fakat ona rağmen hala onun yanında olmak istiyor ve ondan uzak duramıyorum. Bu durum elbette ki bana normalde çok ters ama yine de başka bir şey düşünmüyorum.

Gerçi bu arada unutamadığı o eski arkadaşı ile görüşmüyor ve benimle sürekli iletişim halinde bulunuyor. Düzenli bir şekilde telefon açarak halimi hatırımı soruyor ve neler yaptığımı merak ediyor. Başka kadınlar bana ilgi duyuyor ve istersem bu yalnızlık sona erecek. Ama aklım sadece onda ve başkasıyla görüşmek istemiyorum. Hiçbir çıkar yol bulamadım...

0 Puan
 • 8 Haz 2019

  Sanırım fazla uzun süren bir beraberlik olmamış. Ancak buna rağmen onu unutamamanız ve bu durumu bir yerde onur meselesi yapmanızdan kaynaklanıyor da olabilir.
  Büyük bir ihtimalle sizi eski sevgilisi nedeniyle terk etmesini kabullenemiyorsunuz. O kadın sizi istemediğini söylüyor fakat bir taraftan da peşimizi bırakmıyor. Onu unutmak istiyorsanız artık onunla görüşmemeli ve telefonlarına cevap vermelisiniz. Çünkü o sizi aradıkça umutlanıyorsunuz. Bence kesin bir tavır ortaya koymalısınız.

  0 Puan

  Benzer gönderiler

  İlişkiler 31 May 2019

  Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

  Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

  2 Puan 4Yorum