Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

Sonbirdefa • 9 ay önce Sonbirdefa • 9 ay

Eski erkek arkadaşını hala unutamamış...

Yaklaşık 3-4 yıl önce uzun süren bir ilişki yaşadım ve hayal kırıklığı ile sona erdi. Fakat daha sonra hiç beklemediğim bir zamanda benden birkaç yaş büyük bir hanım ile tanıştım. Bir süre birlikte olduk ve ben kendimi ona sanırım tamamen kaptırdım. Daha sonra eski erkek arkadaşını unutamadığını, aslında böyle bir ilişkiye hazır olmadığını söyledi ve benden ayrıldı. Fakat ona rağmen hala onun yanında olmak istiyor ve ondan uzak duramıyorum. Bu durum elbette ki bana normalde çok ters ama yine de başka bir şey düşünmüyorum.

Gerçi bu arada unutamadığı o eski arkadaşı ile görüşmüyor ve benimle sürekli iletişim halinde bulunuyor. Düzenli bir şekilde telefon açarak halimi hatırımı soruyor ve neler yaptığımı merak ediyor. Başka kadınlar bana ilgi duyuyor ve istersem bu yalnızlık sona erecek. Ama aklım sadece onda ve başkasıyla görüşmek istemiyorum. Hiçbir çıkar yol bulamadım...

0 Puan
  • lanetadam 9 ay önce 9 ay

    Sanırım fazla uzun süren bir beraberlik olmamış. Ancak buna rağmen onu unutamamanız ve bu durumu bir yerde onur meselesi yapmanızdan kaynaklanıyor da olabilir.
    Büyük bir ihtimalle sizi eski sevgilisi nedeniyle terk etmesini kabullenemiyorsunuz. O kadın sizi istemediğini söylüyor fakat bir taraftan da peşimizi bırakmıyor. Onu unutmak istiyorsanız artık onunla görüşmemeli ve telefonlarına cevap vermelisiniz. Çünkü o sizi aradıkça umutlanıyorsunuz. Bence kesin bir tavır ortaya koymalısınız.

    0 Puan