Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

buse2 • 9 ay önce buse2 • 9 ay

eşim hep beni evden kovuyor

eşimle 2015 yılsnda bizim burada askerlik yaparken tanıştık daha sonra 2016 yılında fesbuktan görüşmeye devam ettik farklı yerlerde oturuyoruz daha sonra aramızda söz kestik ve 9 ay sonra evlendik evlendiğimde 19 yaşındaydım kayınvalidem beni hiç sevmedi evliliğimizin ilk aylarından itibaren evimizde kavga eksik olmuyordu daha sonra kayımpederim onlarla birlikte kalmamızı istedi bizde tamam dedik yaklaşık 1 yıl kayınvalidemle aynı evde otrdum eşimle bir çok defa boşanmanın eşiğine geldik fakat yinede onlara karşı saygılı olmaya çalıştım ailemden uzakta yaşıyorum annenle haftada 2-3 kez telefondan görüşüyorum eşim bundan bile rahatsız oluyor şimdi kayınvalidemin evinden ayrılacağız birde 2 ay kendi evimize deneyeceğiz bakalom ama değişiklik olmazsa boşana biliriz fakat ben boşanmayı istemiyorum eşimin aileme daha iyi davranmasını istiyorum öünkü ben onun ailesine öyle davrandıb kafam bu aralar bayaüı bi karışık anlayacağınız

0 Puan
 • roniga 9 ay önce 9 ay

  bence boşanmadan önce iyice düşün cünkü kolay yuva kurulmuyor. benim başıma böyle bir şey gelseydi ben önce yuvamı ayrı bir yere taşırdım eşinizle birbirinize destek olmalısınız. ölüm hariç her şeyin çaresi vardır.

  0 Puan
  • perimasali 9 ay önce 9 ay

   Yuva kurmak gerçekten çok zor ve yıkmak ise çok kolay. Sizin yuvanız zaten yıkılmak üzere sallanıp duruyor gibi. Sorun bence sizin eşinizde.

   Eşlerin aileleri yaparsa yapsın karı koca birbirine destek olduğu takdirde yuvayı sağlam tutarlar ve hiçbir şey olmaz. Fakat sizin eşinizin her fırsatta sizi evden kovması ve sonra pişman olup geyik geri çağırması söz konusu.

   Fakat her şeye karşın boşanmak istemiyorsan beraber ayrı bir eve taşınarak 2 aylık deneme yapabilirsiniz. Umarım hayatımızdaki olumsuz şeyler değişir ve mutlu olabilirsiniz.

   0 Puan