Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

nisayagmur • 10 ay önce nisayagmur • 10 ay

Erkek arkadaşım çocuk istemiyormuş!

Erkek arkadaşım bugün bana çocuk düşünmediğini söyledi. Allak bullak oldum. İki yıldır görüşüyoruz ve bugüne kadar hiç böyle düşündüğünü söylememişti. "Çocuk çok büyük bir sorumluluk, böyle bir sorumluluğu üstlenebileceğimi sanmıyorum" diyor. Üstelik çocuklarla da çok iyi anlaşan birisi.

Evlilik planları yapıyoruz ama çocuksuz bir evlilik benim için kabul edilebilecek bir durum değil. Ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemiyorum çok sarsıldım ve üzüldüm. Birbirimizi seviyoruz, ondan ayrılırsam yıkılırım. Ama çocuksuz bir evlilikte de yıkılırım.

Siz ne düşünüyorsunuz?

3 Puan
 • Sssssila 8 ay önce 8 ay

  Konuşun açık açık hiç mi istemiyor yoksa korkuyormu .evlendiğinizde kendiliğinden değişebilir çünkü kadın erkek farketmez herkes korkabilir ama asla diyorsa açıkça sert olmayacak bi dilde iletin ben hemen olmasada çocuk istiyorum diye ama emin olun sizden bir parça çocuk zaten ilerde kendiside ister

  0 Puan
  • Şanslıkızçe 8 ay önce 8 ay

   Çocuk sorumluluğunu alamayan bir erkek evlilik sorumluluğunu alabilecek mi ondan bir emin olun? İkinizin toplam maaşı nedir eviniz kira mı olacak ev alacakmısınız? Çocuk için artık maddiyat çok önemli. Evlendiğiniz gibi çocuk yapmayı düşünebilirsin ama o hemen istemiyor belliki daha geç olur eğer yaşınız 35 değilse zamanla bu fikre alışabilir. Evlenme teklifi aldınız mı söz nişan var mı?

   0 Puan