Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

derbeder • 9 ay önce derbeder • 9 ay

Çocukluk aşkı ile evlenmek

12-13 yaşlarındaydım, mahallemizde hemen yan dibimizdeki bir eve yeni komşular taşınmıştı. Babaları polisti ve kısa sürede ilçemizde gençlerin en çok korktuğu polislerden biri oldu. Çok sert biriydi çünkü :)

Onu bi kızı vardı benden 2 yaş küçüktü tabi çocuktuk o zamanlar ama bir süre sonra ben liseye başladım o da ortaokula gidiyordu hiç unutmuyorum akşamüstleri evimizin terasına çıkıyordum güvercinlerimiz vardı onları bakıyorum o da evlerinin balkonuna çıkıyordu. Ara sıra onunla havadan sudan şeylerden konuşuyorduk bir süre sonra bir şeyler hissetmeye başladım.

Hep onu görmek istiyor onunla olmak istiyordum ama o yaşlarda çok çekingen biriydim açılmaya cesaret edemiyordum sonra ben üniversiteye gittim aradan yıllar geçti ve o da memurluğu kazandı sonra öğrendimki birisiyle evlenmiş ve bir süre sonra boşandıklarını haber aldım hep onunla bir aile kurmak istemişimdir ama sanırım benimkisi platonik bir aşktı

Hep merak ediyorum acaba çocukluk aşkı ile evlenenler hala oluyormu diye? Aranızda çocukluk aşkı ile evli olanlar varmı acaba?

7 Puan
 • ND 8 ay önce 8 ay

  Ben lise aşkımla evlendim 10 yıl sonra hemde..O da evlenmiş ayrılmıştı.Ben bekardım.Çokta güzel oluyor bir çocuğumuz var şimdi..

  0 Puan
  • kafasıkarışık 9 ay önce 9 ay

   Vallahi beni görücü usulü ile evlendirmek istiyorlar ben ne yapcam bilmiyorum keşke bende çocukluk aşkım ile evlenme şansını yakalabilseydim. ama olmuyor işte sanırım masallarda kalan aşklar misali oldu çocukluk aşkları yinede belki e vardır ama sonunda mutlu olup olmamakda var.

   0 Puan