Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 1 Haz 2019

Çocukluk aşkı ile evlenmek

12-13 yaşlarındaydım, mahallemizde hemen yan dibimizdeki bir eve yeni komşular taşınmıştı. Babaları polisti ve kısa sürede ilçemizde gençlerin en çok korktuğu polislerden biri oldu. Çok sert biriydi çünkü :)

Onu bi kızı vardı benden 2 yaş küçüktü tabi çocuktuk o zamanlar ama bir süre sonra ben liseye başladım o da ortaokula gidiyordu hiç unutmuyorum akşamüstleri evimizin terasına çıkıyordum güvercinlerimiz vardı onları bakıyorum o da evlerinin balkonuna çıkıyordu. Ara sıra onunla havadan sudan şeylerden konuşuyorduk bir süre sonra bir şeyler hissetmeye başladım.

Hep onu görmek istiyor onunla olmak istiyordum ama o yaşlarda çok çekingen biriydim açılmaya cesaret edemiyordum sonra ben üniversiteye gittim aradan yıllar geçti ve o da memurluğu kazandı sonra öğrendimki birisiyle evlenmiş ve bir süre sonra boşandıklarını haber aldım hep onunla bir aile kurmak istemişimdir ama sanırım benimkisi platonik bir aşktı

Hep merak ediyorum acaba çocukluk aşkı ile evlenenler hala oluyormu diye? Aranızda çocukluk aşkı ile evli olanlar varmı acaba?

7 Puan
 • 26 Tem 2019

  Ben lise aşkımla evlendim 10 yıl sonra hemde..O da evlenmiş ayrılmıştı.Ben bekardım.Çokta güzel oluyor bir çocuğumuz var şimdi..

  0 Puan
  • 1 Haz 2019

   Vallahi beni görücü usulü ile evlendirmek istiyorlar ben ne yapcam bilmiyorum keşke bende çocukluk aşkım ile evlenme şansını yakalabilseydim. ama olmuyor işte sanırım masallarda kalan aşklar misali oldu çocukluk aşkları yinede belki e vardır ama sonunda mutlu olup olmamakda var.

   0 Puan

   Benzer gönderiler

   İlişkiler 31 May 2019

   Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

   Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

   2 Puan 4Yorum
   İlişkiler 1 Haz 2019

   Oğlum LGS sınavını kazanamazsam diye bunalım yaşayacak

   Herkese selamlar belki benim gibi birçok babanın bugünlerde aynı sorunu yaşadığını düşünüyorum oğlum lgs sınavına bugün girdi ve uzun zamandır sıkı çalışıyordu istediği okula girmek istiyordu bugün sınavdan sonra bana iyi geçtiğini söyledi ama yine de bilemiyor. Eşimle çocuğumuzun eğitimi için elimizden gelen her şeyi yaptığımıza inanıyoruz ama baz

   1 Puan 2Yorum
   İlişkiler 31 May 2019

   Karımla aramı bozmak için büyü yaptıklarını öğrendim, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

   İlk eşimden boşandıktan 15 yıl sonra ikinci evliliğimi yaptım ve 1 yıl önce de ikinci eşimden de ayrılmak zorunda kaldım. Kendi işlerine sahip olan iki erkek çocuğum var. ilk evliliğimin son zamanlarında ciddi geçimsizlikler yaşıyorduk. Ancak ikinci evliliğimin ilk 9 ayı gayet güzel giderken emekli olduğum için abime bankadan kredi çektim ve abimin

   1 Puan 1Yorum
   İlişkiler 1 Haz 2019

   Aramın gergin olduğu akrabalara bayram ziyareti sorunu yaşıyorum...

   Bir süredir eşimin ailesiyle sorunlar yaşıyoruz çünkü zaten evliliğimizede karşı çıkmışlardı. O zamandan beri sürekli bana karşı hep ilgisiz soğuk davranıyorlardı birkaç yıldır eşimin ailesi ile görüşmüyorum. Şimdi bu bayram eşim benim de ziyarete gelmemi istiyor bayramda küslük olmaz diyor ve mutlaka gelmemi istiyor. Ancak özellikle kayınvalidem p

   1 Puan 0Yorum