Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

pembedüşler • 10 ay önce pembedüşler • 10 ay

Bu erkeklerin hepsinde kilo takıntısı mı var?

Ben bu erkeklerin kilo takıntısını anlamış değilim ya. Eşimle 7 yıllık bir evliliğimiz var son zamanlarda artık dizilerden mi reklamlardan mı bilmiyorum bana sürekli kilo verme konusunda baskı yapıyor.
Aslında çok fazla kilom yok ama eşim buna katılmıyor Ben önemli olanı sağlıklı olmak olduğunu savunuyorum hep Tabii ki kilo ve boy oranınada dikkat etmek gerekir onu da kabul ediyorum. Bana sürekli perhiz yapmamı ve spora başlamamı söyleyip duruyor halbuki kendisinin göbeğini görmezden geliyor.
Son zamanlarda artık sürekli bu konuları tartışıp duruyoruz Sizce erkeklerin geneli hep böyle midir? Onu ikna etmek için ne yapmam lazım?

1 Puan
 • Venom 8 ay önce 8 ay

  Sağlikli bir durum degil. Eşiniz dupeduz öküzlük yapiyor. Psikolojik baskı da bir nevi siddettir. Duygusal ve psikolojik olarak rahatsiz hissettiginizi soyleyin; bir eşin digerinin ozguvenini bu denli kırması dogru degil. Kimse kendini begendirmek zorunda degil. Boyle baski yapmasinin altinda artik sizi begenmemesi mi var? Kendinizi nasil begeniyorsaniz oyle guzelsiniz. Esinizin ailenizin arkadasinizin cevrenin sizi begenmesine ihtiyaciniz var ama olmasa da yine guzelsiniz. Ben kendimi begeniyorum. Beğenmiyorsan kapi orada diyin. Sizi her sekilde seviyorsa uzmesin. Ben erkeklerde kilo takıntısı oldugunu hic gozlemlemedim saglikli bir tene vucuda (asiri bölgesel problemler olmadigi surece) bakimli olmaya bakiyorlar kadinlarda. Bir de guzel ruhlu olmalarina.

  0 Puan
  • Şanslıkızçe 8 ay önce 8 ay

   Kaç kilo fazlası var sizin kaç kilo fazlanız var birlikte diyetisyene gidin gayet iyi olur

   0 Puan
   • Şanslıkızçe 8 ay önce 8 ay

    Kendisinin fit ve kaslı olduğunda sizinde diyet yapacağınızı vurgulayın sen beni böyle beğenmiyorsan bende seni böyle beğenmiyorum diyin.

    2 Puan
    • nehir 10 ay önce 10 ay

     Aynen ben de anlamıyorum nedir bu kilo takıntısı ya insanlar sağlıklı olsun yeterli bence çünkü zaten her kadın kilosuna dikkat etmek ister. Sanki Türk toplumunda tüm erkekler göbeksiz ve atletik yapıda da !

     0 Puan