Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 31 May 2019

Bu erkeklerin hepsinde kilo takıntısı mı var?

Ben bu erkeklerin kilo takıntısını anlamış değilim ya. Eşimle 7 yıllık bir evliliğimiz var son zamanlarda artık dizilerden mi reklamlardan mı bilmiyorum bana sürekli kilo verme konusunda baskı yapıyor.
Aslında çok fazla kilom yok ama eşim buna katılmıyor Ben önemli olanı sağlıklı olmak olduğunu savunuyorum hep Tabii ki kilo ve boy oranınada dikkat etmek gerekir onu da kabul ediyorum. Bana sürekli perhiz yapmamı ve spora başlamamı söyleyip duruyor halbuki kendisinin göbeğini görmezden geliyor.
Son zamanlarda artık sürekli bu konuları tartışıp duruyoruz Sizce erkeklerin geneli hep böyle midir? Onu ikna etmek için ne yapmam lazım?

1 Puan
 • 26 Tem 2019

  Kendisinin fit ve kaslı olduğunda sizinde diyet yapacağınızı vurgulayın sen beni böyle beğenmiyorsan bende seni böyle beğenmiyorum diyin.

  2 Puan
  • 27 Tem 2019

   Sağlikli bir durum degil. Eşiniz dupeduz öküzlük yapiyor. Psikolojik baskı da bir nevi siddettir. Duygusal ve psikolojik olarak rahatsiz hissettiginizi soyleyin; bir eşin digerinin ozguvenini bu denli kırması dogru degil. Kimse kendini begendirmek zorunda degil. Boyle baski yapmasinin altinda artik sizi begenmemesi mi var? Kendinizi nasil begeniyorsaniz oyle guzelsiniz. Esinizin ailenizin arkadasinizin cevrenin sizi begenmesine ihtiyaciniz var ama olmasa da yine guzelsiniz. Ben kendimi begeniyorum. Beğenmiyorsan kapi orada diyin. Sizi her sekilde seviyorsa uzmesin. Ben erkeklerde kilo takıntısı oldugunu hic gozlemlemedim saglikli bir tene vucuda (asiri bölgesel problemler olmadigi surece) bakimli olmaya bakiyorlar kadinlarda. Bir de guzel ruhlu olmalarina.

   1 Puan
   • 17 May

    şahsım adına cevap veriyorum evet, bin kilo da olsam zayıf veya balık etli bir eşim olsun isterim, kim şişman bir eş ister ki (mecbur kalmadıkça)

    0 Puan
    • 17 May

     şöyle bir düşünün kaslı yakışıklı fit bir koca mı?
     yoksa göbekli şişko yağlı hantal bir koca mı?

     bence ilkini seçerdiniz ve bu seçimi yaparken aa kilo vereyimde beni beğensin demezdiniz :))

     eşiniz hoşuna giden formda görmek istiyor seni, sizi görmek istediği şekil bu isteği şey.. yani kendi durumu çok umrunda değil, olamaz da zaten o göbeğini eritince siz lopez gibi bir kadın mı olacaksınız? hayır

     tavsiyem verebiliyorsanız güzelce kilo verin sonrada eşinize hadi bakalım sıra sende deme hakkınız olsun

     0 Puan
     • 26 Tem 2019

      Kaç kilo fazlası var sizin kaç kilo fazlanız var birlikte diyetisyene gidin gayet iyi olur

      0 Puan
      • 31 May 2019

       Aynen ben de anlamıyorum nedir bu kilo takıntısı ya insanlar sağlıklı olsun yeterli bence çünkü zaten her kadın kilosuna dikkat etmek ister. Sanki Türk toplumunda tüm erkekler göbeksiz ve atletik yapıda da !

       0 Puan

       Benzer gönderiler

       İlişkiler 30 May 2019

       Beş yıllık eşimin çocuk sahibi olamayacağını öğrendik. Hayatımız değişti.

       Eşimi gerçekten çok seviyorum ve yaklaşık beş yıldır evliyiz. O olmasa ne yapardım gerçekten bilmiyorum. Evliliğimiz boyunca birçok zorluğa birlikte göğüs gerdik. Sağlık sorunları mı dersiniz, ekonomik sıkıntılar mı dersiniz, hepsinin üstesinden geldik. Uzun süre denememize rağmen çocuk sahibi olamayınca yapılan tetkikler neticesinde eşimin çocuk s

       7 Puan 3Yorum
       İlişkiler 31 May 2019

       Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

       Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

       2 Puan 4Yorum
       İlişkiler 1 Haz 2019

       Oğlum LGS sınavını kazanamazsam diye bunalım yaşayacak

       Herkese selamlar belki benim gibi birçok babanın bugünlerde aynı sorunu yaşadığını düşünüyorum oğlum lgs sınavına bugün girdi ve uzun zamandır sıkı çalışıyordu istediği okula girmek istiyordu bugün sınavdan sonra bana iyi geçtiğini söyledi ama yine de bilemiyor. Eşimle çocuğumuzun eğitimi için elimizden gelen her şeyi yaptığımıza inanıyoruz ama baz

       1 Puan 2Yorum
       İlişkiler 31 May 2019

       Karımla aramı bozmak için büyü yaptıklarını öğrendim, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

       İlk eşimden boşandıktan 15 yıl sonra ikinci evliliğimi yaptım ve 1 yıl önce de ikinci eşimden de ayrılmak zorunda kaldım. Kendi işlerine sahip olan iki erkek çocuğum var. ilk evliliğimin son zamanlarında ciddi geçimsizlikler yaşıyorduk. Ancak ikinci evliliğimin ilk 9 ayı gayet güzel giderken emekli olduğum için abime bankadan kredi çektim ve abimin

       1 Puan 1Yorum
       İlişkiler 1 Haz 2019

       Aramın gergin olduğu akrabalara bayram ziyareti sorunu yaşıyorum...

       Bir süredir eşimin ailesiyle sorunlar yaşıyoruz çünkü zaten evliliğimizede karşı çıkmışlardı. O zamandan beri sürekli bana karşı hep ilgisiz soğuk davranıyorlardı birkaç yıldır eşimin ailesi ile görüşmüyorum. Şimdi bu bayram eşim benim de ziyarete gelmemi istiyor bayramda küslük olmaz diyor ve mutlaka gelmemi istiyor. Ancak özellikle kayınvalidem p

       1 Puan 0Yorum