Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 7 Haz 2019

Beni kaybedeceği endişesiyle hasta oluyor

Ben 31 yaşında ve hiç evlenmemiş bir kadınım. Sevdiğim erkek ise 50 yaşında ve ğstelik evli. Aslında oldukça olgun birisi. Her zaman benim yanımda oluyor. Beni asla üzmüyor ve çok seviyor. Kendisini asla bırakmamı istemiyor ve sen olmazsan biterim diyor. Kaç defa onunla kavga ettim kıskandığım için. Sürekli kaçmak ve gitmek istedim ama beni kaybetme endişesi nedeniyle hastalandı ve birçok kez hastanelik olmuştur.

Ondan uzaklaştığımı düşündüğü anlarda sürekli ağlıyor. Ben hiç böyle seven birini hayatımda daha önce tanımadım ve görmedim. Aramızdaki ilişkiyi dostluk ve arkadaşlık haline döndürmeöi istemiyor. Birgün evlendiğimde bile her zaman burada olduğunu yanımda olduğunu söylüyor. Arada sıradada olsa bana bir mesaj atarsın ve hal hatır sorarsın diyor. İnanın birbirimizi çok seviyoruz.

Acaba diyorum onun bana karşı sevgisi bir saplantımı yoksa gerçekten beni seviyormu ? Bana her fırsatta sevgisini gösteriyor fakat yinede ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Ondan ayrılmayı çok denedşm ama yapamadım. Ayrıldığım zaman acı çekiyorum o hasta oluyor.

-1 Puan
 • 7 Haz 2019

  anladığım kadarıyla tahminimce sevdiğin adam sana sürekli borç sözler söylüyor ve seni kendine bağlamak için duygu sömürüsü yapıyor bence çünkü hem hastanelik oluyor, sensiz yapılmayacağını söylüyor, ama bir taraftanda evlenecek olursan onu terk etmemeni istiyor. sanki seni kendine bağlamak için her türlü numarayı yapıyor gibi geldi bana. fakat kendi eşinden ayrılmayı ve boşanmayı hiç söylemiyor.
  bence ona senin olan zaafından yakalamaya çalışıyor. eşlerini aldatan tüm erkeklerin ortak bahanesi hep eşiyle arasının bozuk olduğu yalanıdır çünkü temiz kalpli ve iyi niyetli kadınları kendisine bağlamak isteyen tüm erkeklerin en çok başvurdukları taktik budur.
  sen kendini ona adayacaksın o eşi ile mutlu ve mesut yaşayacak. sen kendi hayatını duramayacaksın evlenmeyeceksin, bence böyle bir hayat seni asla mutlu etmez.

  1 Puan
  • 27 Tem 2019

   Evli bir adamla bu kadar rahat nasıl birlikte olabiliyorsunuz? Aynı şeyin sizin basınıza geldiğini düşünün lütfen. Yani okudukca hayrete düşüyorum. Esiniz sizinle evli fakat baska bir kadına asık.. Sizce hoş mu bu davranışı ? Yapmayın Allah aşkına milyon tane bekar erkek var. Evli insanlardan kadın erkek farketmeksizin uzak durun lütfen ya..

   0 Puan

   Benzer gönderiler

   İlişkiler 31 May 2019

   Sevgilime hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum

   Yakında sevgilimle tanışma tarihimiz yaklaşıyor ve ben hediye almak istiyorum ama çok kararsızım. Onun nelerden hoşlandığını biliyorum ama birde neye ihtiyacı olduğunu öğrenmem lazım. Tabii bir de çok pahalı olmamalı :) sevgilim 24 yaşında bir erkek ve kendisi bir şirkette çalışıyor. En çok sevdiği konular futbol ve arabalar. ( tabi benden sonra :)

   2 Puan 4Yorum