Güncellemek için aşağı sürükleyin

İlişkiler 7 May

Ben neden hep aldatılıyorum?

Bunun artık bir kader olduğunu düşünmeye başladım. Bir insan sürekli aldatılır mı ya? Acaba ben mi çok salağım yoksa bütün kötü insanlar bana mı denk geliyor? Fazla değer verdiğim için mi aldatılıyorum? Ne yapmam lazım yani, diğer hödükler gibi değer vermeyip, umursamayıp, sevgimi belli etmeyip, karşı tarafı çıldırtmam mı lazım ? İlla ben de mi kötü olayım mutlu olmak için? İnsanlar neden bu kadar basit düşünüyorlar? Neden onları seven insanları üzmekten hiç endişe duymuyorlar? Şu yaşıma kadar 3 kere aldatıldım. Ama ben her seferinde hayata tutunup yeniden sevebilmeyi başarıyorum çünkü hayatı seviyorum, ama hayat benden pek hoşlanmıyor anladığım kadarıyla. Sorun ne arkadaşlar ? Yanlış bir şey mi yapıyorum?

0 Puan
 • 17 May

  çok değer ver ona vazgeçilmez olduğunu hissettir eğer sürekli aldatılmak istiyorsan sürekli bunu yap

  0 Puan
  • 17 May

   aldatıldıkça güçleneceksin, kandırıldıkça akıllanacaksın bunlar hep olması gereken şeyler. şuan sokaktan istediğin insanı çevir aldatılmadım veya aldatmadım diyen insanı pek az bulursun eğer biraz karakterliysen aldanan olursun, karakterinde zayıfsa aldatan.

   0 Puan
   • 17 May

    doğru kişiyi bulana kadar aldatılacaksın. doğru kişiyi bulmak istiyorsan da aramaktan vazgeç, o gelsin seni bulsun. o gelsin senin dikkatini çekmeye çalışsın ve o gelip senin onu sevmen için beklesin de beklesin..

    insanları adam etmeye çalışma, birine tutulup da onu iyi etmeye de uğraşma sadece vaktini bekle acele etme nasibin seni bulsun çünkü sen nasibini aradıkça belli ki yanlışı buluyorsun.

    yanlışı buldukça aldatılıyorsun, aldatıldıkça kendini perişan ediyorsun, etme..

    0 Puan
    • 7 May

     Sadece doğru insanı bulamamışsın, Doğru insanı bulduğunda çok mutlu olacağına eminim. Aldatan suçludur, aldatılan değil. Bunu unutma, kendinde sorun arama.

     0 Puan
     • 7 May

      İlişki bir oyundur ve her oyunda olduğu gibi bu oyunda da bir takım kurallar vardır. Bu kurallara uymazsan oyunu kazanamazsın, kazanamazsan mutlu olamazsın.. Birinin sana değer vermesini istiyorsan, seni çok sevmesini istiyorsan ; bir görünüp bir kaybolacaksın, bazen umursayacaksın bazen umurunda olmayacak o kişi. Kıskanmayacaksın, en azından ona belli etmeyeceksin. Sevgini sık sık dile getirmeyeceksin. Acaba beni seviyor mu diye düşünüp duracak sürekli. Yaptığın her şeyi anlatmayacaksın, gizem iyidir. Seni ancak, seni kaybetmekten korkan biri çok sevebilir. Birine onun için vazgeçilmez olduğunu asla hissettirme, klişe olacak belki ama; ilk vazgeçtiği sen olursun örneklerle yaşamışsın zaten. Bana da çok anlamsız geliyor ama maalesef böyle. İnsanlar çok basit düşünüyorlar, kurallar da çok basit .

      0 Puan
      • 7 May

       Anladığım kadarıyla sen yanlış bir şey yapmıyorsun. Sadece kötü bir tesadüf ile kötü insanlar ardı ardına denk gelmiş hepsi bu. Herkes kendine yakışanı yapar, aldatmak acizliktir. Seni aldatan biri için üzülme sakın, hatta sevin ondan kurtuldum diye. Seni hak edecek biri mutlaka çıkacaktır. Onlardan olma sakın, değişme, kal böyle.

       0 Puan

       Benzer gönderiler

       İlişkiler 6 May

       iyi niyetimin süistimal edilişi beni çok rahatsız ediyor.

       belki sizinde arada başınıza geliyordur ama benim hiç peşimi bırakmayan bişey bu ve çıldırmak üzereyim. İş yerine giderim hiç işim olmayan şeyleri üstüme bin bir bahaneyle yıkarlar bunu bilerek yaptıklarını anlarım sırf yardımcı olmak için işlerini çözerim ama çok nadir onlardan bir şey istediğimde olumsuz cevaplar alırım. Fakat ben onlara hayır de

       0 Puan 7Yorum
       İlişkiler 9 May

       Şişman olduğum için kız arkadaşım benden rahatsız oluyor

       İlk zamanlar çok takmıyordu sanırım ama bu ara sürekli bana evde neden egzersiz yapmadığımı söylüyor. Çok aşırı bir kilom yok diyemem göbek falan aldı başını gitti hele yanaklar epeyce şişti fakat bunu bana neden direkt söylemek yerine dolaylı yoldan akıl verir gibi anlatmaya çalışıyor? Hep söylediği şey ben senin kilonu çok seviyorum ama aldığın k

       0 Puan 6Yorum
       İlişkiler 4 May

       Fark edilmeyen bir kadın olmanın en zor yanı nedir?

       yalnız mıyım? bilmiyorum ama yalnız olmadığımı bilmeye ihtiyacım var çalıştığım yerde hoşlandığım bir çocuk var ama bir türlü ilgisini çekemiyorum. Yapmadığım şey kalmadı iş ortamında mola saatlerimi bile sırf onunla konuşabilmek için ayarlıyorum, sigara aralarında en fazla konuştuğumuz iki üç kelime daha fazlası yok. İş yerinde 2-3 kızla arası çok

       3 Puan 14Yorum
       İlişkiler 10 May

       İş yerinde salak muamelesi görüyorum - mobbing

       Birkaç ay önce bilindik markalardan birinin satış ofisinde danışman olarak işe başladım. Araç satışı, sistem fiyatlandırmaları gibi pek çok iş yükü var ve adapte olmam normalden daha uzun sürüyor. Daha önce hiç araç satışı yapmadım hatta sedan ve hb kasa arasındaki farkı bile daha yeni yeni anlıyorum. İşe başlamadan önce 1 ay eğitim aldım, selim ad

       0 Puan 10Yorum