Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

heryerdekarvar • 10 ay önce heryerdekarvar • 10 ay

Ben hamileyken eşim gizlice meyhaneye gitti

Eşimle 2 yıllık evliyiz ve 4 aylık da hamileyim. Geçen hafta akşam iş arkadaşlarımla dışarı çıkacağım dedi. Gece geç saatlerde geri dönmeyince telefon ettim. Telefonu açtı, nerdesin dedim. Ofisin yakınındaki bir cafede oturuyoruz dedi. Ama arkadan bir gürültü ve müzik sesi geliyordu.

Kafama takıldı ertesi gün bir arkadaşının Facebook hesabına girdim baktım. Arkadaşının paylaştığı fotoğraflar cafe fotoğrafları değil meyhane fotoğraflarıydı. Üstelik eşimin olduğu masada içkiler ve başka kadınlar da vardı.

Eşim halen o fotoğrafları gördüğümü bilmiyor. Çok sinirli ve kırgınım, eşimden soğudum ve ileride eskisi gibi hisseder miyim bilemiyorum. Kendimi tutmaya, ani kararlar vermemeye çalışıyorum. Yanlış bir karar vermekten korkuyorum.

6 Puan
 • Venom 8 ay önce 8 ay

  Ayni seyi siz yapsaniz ne düşünürdü sorun. Sakince ve acıklikla konusun. Sizi anlamaya calisacaktir. Calismiyorsa yollari nasil en az aci verici sekilde ayiririm onu dusunun. Sacma sapan hamileyken erkekler yapar diyen ataerkil duzen kolesi kadinlara da itibar etmeyin. Bugun bunun yalanini soyleyen yarin baska buyuk seylerin yalanini da soyler,gizler. Niyeti neymis ne olmus sakince konusun. Bu tarz gizli kapakli islerle bir iliski yurutulemecegini baba olmak uzere olan SANA anlatmama gerek yok diyin

  0 Puan
  • maide 10 ay önce 10 ay

   Kadın aynı şeyi yapsa ***spu olur ve boşanır. Bir erkekten ziyade kadın için hormonların etkisiyle çok daha zor bir durum hamilelik. Zamanla duygular değişebilir yeniden canlanabilir ama her kabulleniş bir yenisinide getirebilir. Kadın hep çeker bizi buralarda. Bunu zamana bırakmak doğru değil konuşulmalı kişinin ğişmanlığı görülüyorsa evet evlilik devam etmeli

   1 Puan
   • salyangz 10 ay önce 10 ay

    Öncelikle erkeklerin eşlerini aldatma yüzdesi hamileliklerde çok daha yüksek. Hamilelik sizin için ne kadar zor ise eşinizinde aynı zorluk içerisinde olduğunu bilmenizde fayda var. Sonuçta ikinizinde hayatlarında yeni bir döneme başlayacaksınız. Benim fikrim hamilelik geçsin doğumu sağlıkla sıhhatle gerçekleştirin durum aynı devam ederse önce eşinizle konuşun. Benim annem hamilelikte babamı kendi yatak odasında basmıştı. Fakat evlilikleri 35 yıl boyunca çok mutlu bir şekilde sürdü. Lütfen düğümü söküp atmak yerine çözmeye çalışın. Sevgiyle...

    -3 Puan
    • cemrecim 8 ay önce 8 ay

     ne kadar yanlış bir bakış açısı, çok ilginç gerçekten anneniz babanizi kendi yatak odasında basiyor anneniz affediyor siz affediyorsunuz bir de bunu örnek olarak buraya yazabiliyorsunuz. Üzgünüm ama bu sorun çözmek değil..

     0 Puan
     • Uyebilmemkac 8 ay önce 8 ay

      Peki ya erkek askere gitse? Bu sebep de kadının aldatmasını haklı çıkarır mı? Hayatımda duydugum en saçma neden "hamilelik" aldatmak sadece cinsel birliktelik mi? Düpedüz yalan söylemiş, aldatmış işte... Ve hiçbir neden bu durumu haklı kılamaz. Bence fotoğrafı gördüğünüzü söyleyin, sakince dinleyin. Hemen karar vermeyin. Hazmedip edemeyeceğinizi düşünün. Sizi en çok neyin yaraladığını, bu yaranın nasıl kapanacağını birlikte bulmaya çalışın. Ama ne yaparsanız yapın şayet affederseniz bir daha bu konuyu açmayın, laf sokmayın. Aile büyüklerine hemen bahsetmeyin.

      1 Puan