Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio: İletişim

Hakkında | Yardım | Kurallar | Kullanıcı Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

Bizimle iletişime geçmeden önce, sorunuzun Yardım sayfamızda daha önceden yanıtlanmış olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olur.

Bir içerik, yorum, ya da kullanıcı hakkında şikayet bildiriminde bulunmak istiyorum.

  • İlgili içerik ya da yorum'un bulunduğu sayfada, o içerik ya da yorum'un yanındaki "..." butonu ile açılan menüye tıkladığınızda, menüde bir "Şikayet Et" butonu göreceksiniz. İçerikler ya da yorumlarla ilgili şikayetlerinizi bu "Şikayet Et" butonuna tıklayarak yaparsanız çok daha hızlı değerlendirme ve yardımcı olma şansımız olacaktır.
  • Yine de bu herhangi bir nedenle mümkün değilse, ya da şikayetiniz uygunsuz bir kullanıcı davranışı ile ilgiliyse, alternatif olarak sikayet@blogio.com adresinden bizlere şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Bu durumda lütfen içeriğin bulunduğu web adresini, içeriğin yazarının kullanıcı adı gibi bilgileri bize gönderdiğiniz e-posta içerisinde iletmeyi unutmayın. Aksi takdirde hangi içerik ya da yazardan bahsettiğinizi bilemeyeceğimizden size yardımcı olamayabiliriz.

Bir içeriğin yazarına ulaşmak istiyorum

Üzgünüz, içeriklerin yazarları ile iletişime geçmeniz konusunda şu anda yardımcı olamıyoruz.

Blogio'da reklam yayınlamak istiyorum

Blogio'da reklam yayınlamak için bizimle reklam@blogio.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Sitede bir hata buldum

Sitede bir hata ya da sorun bulduysanız, bize hata@blogio.com adresinden bunu iletebilirsiniz. Bu hataları veya sorunları en kısa zamanda gidermeye gayret edeceğiz.

Bir başka konuda yardım almak istiyorum

Diğer tüm yardım talepleriniz ya da iletişim isteklerinize ilişkin olarak destek@blogio.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Venti Bilişim Teknolojileri ve Tic. Ltd. Şti., Ankara
Adres: ÇAYYOLU Mah. 2661/1 Sok. No: 4/7 ÇANKAYA / ANKARA
E-posta: destek@blogio.com
Tel: 08508850750
(Lütfen bizimle iletişim kurmak için e-posta adreslerimizi kullanınız.)