Güncellemek için aşağı sürükleyin

Everwild 30 Tem

Everwild İçin Rare Tarafından Yeni Fragman Yayınladı

Masal gibi bir gezegende geçen gerçek bir macera oyunu; Everwild, sizi evcilleşmemiş ve keşfedilmemiş bir dünyaya götürmek için hazırlanıyor. Büyülü ritüellerin olduğu mistik bir dünyanın kalbine girmeye hazır olun.

2019 yılının kasım ayında duyurulan yeni macera oyunu Everwild için yeni bir fragman yayınlandı. Yayıncılığını Microsoft’un, yapımcılığını ise Rare şirketinin üstlendiği Everwild oyunun ne zaman çıkacağı henüz netleşmedi ama X Box One, X Box Series ve PC platformları için geleceği kesinleşti. 

  • Yayınlanan fragmanı YouTube üzerinden izlemek için tıklayın.
Everwild
Everwild

Yayınlanan fragmanlara göre farklı bir, aksiyon-macera oyunu ile karşı karşıyayız. Everwild hakkında çok fazla detay olmasa da bizleri büyülü bir dünyaya götüreceği kesin gibi. Doğal güzelliklerden ve doğanın büyüsünden esinlenerek hazırlanan macera oyunu Everwild, dünya ile bir bağlantı kurmamıza olanak sağlayan farklı bir oyun. Oyunun fragmanını incelediğimizde aklımıza ilk olarak Avatar filmi geliyor. Avatar filminde insanlık yeni bir gezegen keşfediyordu, keşfedilen gezegende yaşayan canlılar, doğaları ile gezegenleri ile diğer canlılar ile bağlantı kurabiliyordu. Everwild oyununda da bu tarz bir dünya görüyoruz. Doğaüstü güçlerin ve kutsallığın ön planda olduğu büyülü bir dünya.

Everwild Nasıl Oynanacak?

Everwild hakkında henüz çok az bilgi mevcut. Everwild oyununun nasıl oynanacağı hakkında net bir bilgiye sahip değiliz. Oyun henüz tamamlanmış değil ve geliştirmek için hala yoğun çaba sarf ediliyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla, vahşi hayvanlarla dolu büyülü bir gezegende maceradan macera koşacağımızı görüyoruz. Fragmanda, karakterlerden birinin, bir geyiği iyileştirme çabasını görüyoruz. Buradan anladıklarımıza göre, bu yeni büyülü dünyanın savunucusu biz olacağız ve bu işte en büyük yardımı hayvan dostlarımızdan alacağız, bunu hayvanlar ile etkileşime geçerek yapacağız. Hayvanlarla aramızda kuvvetli bir bağ olacak gibi görünüyor. Ufak bir fragmandan daha fazlasını kestirmek oldukça zor, gün geçtikçe ve yeni fragmanlar yayınlandıkça daha fazla ipucu alabileceğiz.

Everwild Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun yapımcısı olan şirketin yöneticisi Craig Duncan; Oyunun hala geliştirme aşamasında olduğunu ve büyük bir potansiyele sahip olduğunu açıklamıştı. Everwild oyunun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi verilmedi. Çeşitli kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Everwild oyunu en erken 2021 yılında çıkacak. Bu oldukça düşük bir ihtimal. Genel bir kanıya göre oyunun 2022’den önce çıkma ihtimali yok.

3 Puan

Benzer gönderiler