Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

Blogio uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

x

IOS uygulamasına geç, Blogio'yu çok daha hızlı ve kolay kullan!

1

Alt menüden seçeneğine dokunun.

2

Açılan menüden ("Ana Ekrana Ekle") seçeneğine dokunun.

3

Artık ana ekranınızdan ikonuna dokunarak Blogio'yu bir uygulama olarak kullanabilirsiniz!

x

Güncellemek için aşağı sürükleyin

ankarali • 9 ay önce ankarali • 9 ay

Oğlum LGS sınavını kazanamazsam diye bunalım yaşayacak

Herkese selamlar belki benim gibi birçok babanın bugünlerde aynı sorunu yaşadığını düşünüyorum oğlum lgs sınavına bugün girdi ve uzun zamandır sıkı çalışıyordu istediği okula girmek istiyordu bugün sınavdan sonra bana iyi geçtiğini söyledi ama yine de bilemiyor.
Eşimle çocuğumuzun eğitimi için elimizden gelen her şeyi yaptığımıza inanıyoruz ama bazen her şey istediğimiz gibi olmuyor hayatta. Sınavı kazanamazsam ne yapacağım diye düşünüyor. Bizim buralarda ki okullar o kadar çok iyi değil, biz çocuğumuzun iyi okullarda eğitim almasını istiyoruz tabii her anne baba ister.
ama herkesin çocuğu maalesef iyi okula giremiyor lgs sınav sonucu açıklandığında sonuç beklediğimiz gibi olmazsa çocuğumuz çok üzülecek tabi bizde üzülecez bugünlerde çoğu ailenin aynı sorunu yaşadığını biliyorum belki hayatın sonu değil ama yinede kendimizi çok şartlandırdık sanırım
oğlumuzu özel kolejde okutacak maddi durumumuzda yok. Eğer sınavı kazanamazsa buradaki okullara güvenemiyorum. Sizin gibi aynı durumda olan mutlaka başka ailelerde vardır onlarında duygularını ve düşüncelerini öğrenmek isterdik. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

1 Puan
  • dertlibaba 9 ay önce 9 ay

    Bizde aynı sorun yaşıyoruz maalesef yani eğitim sistemi sürekli değiştiği için bizde şaşırdık çocuklar da şaşırdı. Ailelerin maddi imkanları aynı değil, çocuklarımızın geleceği için onların en iyi eğitim almasını istiyoruz tabi. Ama devlet okulları arasında eğitim kalitesi olarak çok fark bulunduğu için her çocuk aynı eğitim şansına sahip olamıyor maalesef. Bizim zamanımızda şartlar daha iyidi gibi. Bilemiyorum belkide ülkelerin gelişmişlik seviyeleri ile ilgili bir durum bu. Yinede siz umudunuzu koruyun ve inşallah çocuğunuz sınavı kazanır.

    0 Puan