Güncellemek için aşağı sürükleyin

Duyurular 23 May

Blogio'dan Merhaba

Nitelikli içeriğe ulaşmanın güçleştiği zamanlardayız.

Örneğin bir haber okumak istesek, yanıltıcı (clickbait) haber başlıkları arasında boğuluyor, çoğu zaman tekrar tekrar kandırılıyoruz.

Neyin güvenilir ve anlamlı, neyin manipülatif olduğunu değerlendirmekte zorlanıyoruz. Çünkü konular üzerindeki tüm tartışmaları göremiyor, veya bunu tam uygun olmayan platformlarda yapmaya çalışıyoruz. Madalyonun her iki yüzünü, tüm bakış açılarını göremiyoruz.

Farklı ilgi alanlarımız var. Birimiz okunmaya değer kitapları veya izlediği dizileri tartışmak isterken, belki birimiz progresif rock müzik gruplarını konuşmak, bir diğerimiz ise PHP programlama dili hakkındaki gelişmeleri ele almak istiyor.

İşte Blogio bunun için var.

Blogio'dan Merhaba

Blogio'da her kullanıcı ilgi duyduğu alanlardaki topluluklara katılabiliyor, veya o topluluğu kurabiliyor. Gelişmeleri veya önemli bilgileri yalnızca takip etmekle kalmıyor, kaliteli tartışmalar içerisine girebiliyor.

Blogio'daki geliştirme çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Nelerin üzerinde çalıştığımızı, gelen yenilikleri ve tüm diğer duyurularımızı paylaşmak üzere "Duyurular" topluluğunu açıyoruz.

Düşünceleriniz ve önerileriniz bizim için çok önemli. Tüm düşünce veya önerilerinizi bu başlık (veya duyurular bölümündeki diğer ilgili başlıklar) altında yanıt vererek yapabilirsiniz. Şimdiden tüm geribildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Merhaba dünya...

0 Puan

Benzer gönderiler