Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 4 May

Uyandığınızda karşılaşabileceğiniz en kötü durum nedir?

0 Puan
 • 6 May

  Uyandığımda bacaklarımı hareket ettirememekten çok korkuyorum. Öyle ki, her uyandığımda yaptığım ilk şey; bacaklarımı kontrol etmek oluyor.

  0 Puan
  • 4 May

   Baş ağrısı ya da boğaz ağrısı. Yatağa iyi gidiyorsun ama sonra bok gibi uyanıyorsun. Sanrım en kötü uyanma biçimi bu. Anlamıyorum ki, geceden sabaha kadar neler oluyor da bu kadar kötü bir şekilde uyanabiliyorum.

   0 Puan
   • 4 May

    Şüpheli ve açıklanamayan sesler.
    Özellikle yalnız yaşarken.
    Evin içine girmeye çalışan birine benzeyen sesler. yatakta uyandığınızda o süper hızlı kalp atış anı ve tavuk gibi korkmak. Tüm vücudunuza yayılan sinir, stres ve korku.. Sanırım en kötüsü bu olabilir. Üstelik seslerin yakınlaşması; ayak seslerinin kapınızın önünde duraksaması. Allahım! Ne kötü bir senaryo bu.

    0 Puan
    • 4 May

     Kedimin uyandığımda yanıma bıraktığı yarım fare. Sanırım çok kötü bir durum olurdu. Evet tüm fare değil, yarım bir fare :D

     0 Puan
     • 4 May

      Uyandığımda herhangi bir şeyle karşılaşmamam. Evet bu çok kötü bir durum. Düşünsenize gece telefonunuzla oynuyorsunuz ve uyuyorsunuz. Uyandığınızda ise hiçbir şey görmüyorsunuz, karşılaşacağınız iyi ya da kötü hiçbir şey yok. Çıldırmalık bir durum.

      0 Puan
      • 4 May

       Çok sevdiğim birinin ölüm haberi sanırım karşılaşabileceğim en kötü durum olurdu. Çok garip ama her gece bunun korkusuyla uyuyorum.

       0 Puan
       • 4 May

        Köpeğimi yanımda görememek beni çok korkutuyor. Çünkü çok yaşlandı, her an ölebilir. Bu durum sanırım karşılaşabileceğim en kötü durum olurdu.

        0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 5 May
        0 Puan