Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 11 May

Sizce Aşkta Telepati Mümkün mü?

2 Puan
 • 11 May

  Bence mümkündür. iki insan da birbirine karşı olumlu / pozitif enerji yüklü olduğundan dolayı; konuşmadan birbirlerini hissedebilir ve telepati yapabilirler. buna en büyük örnek anda anda birbirinizi düşünmenizdir.

  0 Puan
  • 11 May

   Telepatiye inanırım. iki insanın anlaşabilmesi, başlı başına bir telepati zaten

   0 Puan
   • 11 May

    Mümkündür. Eskiden sevdiğim biriyle bunu çok yaşadık. Tabi bunu yaşaman için iki tarafın da sevmiş olması gerekiyor. Ama maalesef böyle anlarından sonra rezillikleriyle devam etmesi üzücüydü.

    0 Puan
    • 11 May

     Kalpten kalbe bir yol var derler neden olmasın

     0 Puan
     • 11 May

      Telepati vardır. Kişi bilinçsiz olarak günde onlarca belki de yüzlerce kez bunu zaten yapmaktadır. Bilinçli olarak birinin aklıma gelmekte mümkündür. Bilinçsize örnek olarak; çok özlediginiz birini yoğun bir şekilde düşünürken sizi aramasını varsayabiliriz. Veya yolda eve giderken canınız pilav çekti ve içinizden keşke annem yapsa dediniz. Eve gittiğinizde annenizi pilav yaparken gördünüz. Bu örnekler çoğaltılabilir. Bilinçliye ise; belli tekniklerle, uygun şartlar sağlanıp yapılabilir. Her yer de çokça örnek vardır.

      0 Puan
      • 11 May

       kişiye telepati yoluyla bir şeyler aktarabilirsiniz bir çok şey yapılabildiğine ve yaptırılabildiğine dair bilimsel deneyler var. Araştırmanızı tavsiye ederim.

       0 Puan
       • 11 May

        Mümkün bence. Çünkü geçenlerde bunu denemeye çalıştım ve o gece ikimizde aynı rüyayı görmüşüz ortak arkadaşımıza anlattık birbirimizden habersizce. Normal bir durum değil bence bu. Bir arkadaşım yıllardır görüşmediği eski sevgilisine yapmıştı ertesi gün mesaj atmıştı eski sevgilisi. Ben inanıyorum buna kesinlikle mümkün

        0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan