Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 27 Haz

Sevdiğiniz kişi şu anda bu gönderiyi okuyor olsaydı ona ne söylemek isterdiniz?

2 Puan
 • 28 Haz

  Yollarımızın kesiştiği ilk gün seninle günlerimin aylarımın ve hatta yıllarımın geçeceğini bilmiyordum. Nasıl oldu da bir anda hayatıma giriverdin öyle. Gülen gözlerinin sıcaklığını hissettirdin yüreğimde. Upuzun yolculuklara çıktık sonra. Sırtımı dayadım sana, sen de açıverdin koynunu hemen sarıp sarmaladın. El ele tutuşup dünyaya karşı birlikte durduk birlikte seyrettik batan güneşi yağan yağmuru birlikte öptük Fırfır adını verdiğimiz koca denizdeki minik korkak balığı. Sonra şansım yaver gitti de mutluluktan göz yaşlarımın sel olduğu bir gün yaşadık. Soğuk kış gecelerime güneş, bana da her anımda eş oldun. Her anımızın bir öncekinden daha mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı ve daha güzel olması dileğimle. Benim için değerli olduğunu unutma, İyi ki varsın.

  1 Puan
  • 28 Haz

   Telefonumdan resimlerimizi bile silemedim hala sanki her bakışımda tekrar tekrar yaşıyorum seninle geçirdiğim o güzel zamanları…. Elimde yalnızca fotoğraflarımız kaldı keşke o günlere geri dönebilsek bu sefer kokunu içime çeke çeke öperdim seni sarılır bırakmazdım. Her gece rüyalarımdasın bazan ağlayarak uyanıyorum uyandığımda da boğazım düğümleniyor konuşamıyorum. Hayat bazan çok acımasız olabiliyor çok sevdiğinden ayırabiliyor, şimdi yan yana gelsek daha çok bakardım gözlerine daha çok sarılırdım sana her anımı seninle geçirirdim. Seni hep sevdim hep seveceğim mavişim. Hayatın sana hep mutluluk getirmesini dilerim iyi ki girdin hayatıma.. Bir gün geri dönmek istersen kalbimin kapıları hep açık sana, yalnız sana ?

   1 Puan
   • 28 Haz

    Ben zaten söylemek istediğimi sevdiğime çoktan söyledim ki ?
    “Bir an önce tatiliniz bitse de gelseniz artık çok özledimm” en son yazdığım mesaj ? Ona deliler gibi aşığımmm ?

    1 Puan
    • 28 Haz

     Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın? Diye sorardım ? Yarattın dünyamda zelzele kaybettim kendimi ben yineeee

     1 Puan
     • 29 Haz

      Milyarlarca insan varken bu dünyada senin kokunda buluyorsam o huzuru benim için çok değerlisin. İyi ki hayatımdasın

      0 Puan
      • 28 Haz

       Eğer benim sevdiğim şu an bu yazdığımı okuyor olsaydı büyük ihtimalle gözyaşlarında boğulurdu yaşadığımız şeyler gözünün önüne gelir hayalinde canlandırırdı buda kalbinde bir burukluk oluştururdu yaşayacağımız daha nice güzel şeylerin önüne geçtiğimiz için canı acırdı ama hala kalbinin bende benim kalbimin de onda olduğunun bilincinde olduğunu düşünerek bir gün tekrar bir araya geleceğimize inanıyorum ve bu sefer ki gelişimizde hiçbir sorunun olmayacağına hayatımızı birbirimize adamanın ne kadar doğru bir karar olduğunun farkına varacağımıza inanıyorum ikimizde bir çok hata yaptık birbirimizi kırdık sevgimizin önüne geçen bizi kör eden olaylar yaşadık ama bunların hiçbiri onu sevmemden büyük veya sevgimi bitirecek büyüklükte olaylar olmadı olmayacakta bir insanın avuç içlerinden öperek kalbinin sizin için attığını hisseder misiniz ben hissettim onun beni ne kadar çok sevdiğini iliklerime kadar hissediyordum belki o anlamadı onu ne kadar sevdiğimi farkına varamadı onun kadar sevdiğimi düşünemedi ama ben ona bunu kanıtlayacağıma inanıyorum tekrar konuşmaya başladığımızda sevginin ne kadar güzel bir şey olduğunu ona tekrar inandıracağıma mutluluğun ne olduğunu ona hatırlatacağıma inanıyorum yeter ki kalpler bir olsun yeter ki birbirimizi sevmekten vazgeçmeyelim o gittiğinden beri nefesim kesildi sanki yaşamak boş geliyor gülümseyebiliyorum ama sahte gülücükler oluşuyor buda beni fazlasıyla yoruyor bu yüzden en güzeli sevgimizin farkına varıp birbirimize kavuşmamız ve bir daha birbirimizi kırmamamız olacak sanırım

       0 Puan
       • 28 Haz

        Saat kaç Sude derdim cevap alabilirsem de, sen ve ben birleşince biz olurmuş sen ve beni biz yapalım bugünü ve bu saati de bir yere not alalım mı diye sorardım. Ahh nerede vah nerede Sude duy sesimi seni her gördüğümde çok heyecanlanıyorum seni çok seviyorum be

        0 Puan
        • 28 Haz

         Hic bir sey soylemeden cekip gitmek benim tanıdıgım ve sevdigim o kadına yakısmadı ustelik sucumun ne oldugunu da bilmiyorum ama bu saatten sonra gelsen de artık hic bir sey degismeyecek ben istedigin zaman gidip istedigin zaman gelebilecegin bir adam degilim ben hele ki kurkcu dukkanı hic degilim!

         0 Puan
         • 28 Haz

          Seni çok seviyorum keşke sen de beni biraz sevsen

          0 Puan
          • 28 Haz

           Kahve içmemiz gereken bir şeyler var. ☕️ Oturup konuşsak her şey hallolacak gibi. Senin de benim gibi geceler boyu tavanı seyredip hayallere daldığını biliyorum. Geçip giden zaman en büyük düşmanımız, ben sensiz bir saniyemin bile geçmesini istemiyorum ? Saat üçte her zamanki yerde cam kenarından deniz manzarası görünen o masada buluşalım mı derdim

           0 Puan
           • 28 Haz

            Ona iki senedir ondan hoşlandığımı, hatta ona kör kütük aşık olduğumu bana sürekli olarak anlattığı hoşlandığı kızın değil benim onun yanına yakıştığımı söylerdim. İnsanın kendisini kanka olarak gören sevdiğine onu ne kadar çok sevdiğini itiraf edememesi ne kadar zormuş omzumda sevdiği kız için ağladığında anladım ??

            0 Puan
            • 28 Haz

             Aldatılmış olmak benim suçum değil bu senin karaktersizliğin. Farklı şehirlerde Farklı hayatlar yaşıyor olabiliriz ama bir insan bir insanı gerçekten seviyorsa bekler gözü başka kimseyi görmez. Yıllarımız boşa gitti farkında mısın? Ben yıllarca 1357 kilometre uzaktan hep seni sevdim senede buluşacağımız o 1 günü bekledim. Evet belki de senin gibi birine güvenmek benim hatamdı sonuçta kimse sonucunun ne olacağını bilmediği bir aşka yelken açmak istemez. Acaba ailene ne dedin ben en çok bunu merak ediyorum. Anne ben beni çok seven bu kadını benim için 1357 kilometre kat edip buraya sizinle tanışmaya gelen bu kadını aldattım mı dedin? Yoksa bütün suçu bana yükleyip evini barkını bırakıp hiçbir hazırlığı olmayan ciddiyetsiz işsiz güçsüz olan benle evlenmek için acele etmedi mi dedin? Her ne dediysen dedin. Vicdanınla seni baş başa bırakıyorum. Ama unutma, eden ettiğini bulur ben ilahi adalete inanıyorum bir gün herkes yaşattığını yaşayacaktır. Sana beddua da etmiyorum sana hak ettiklerini yaşadığın bir yaşam diliyorum.

             0 Puan
             • 27 Haz

              İyi ki hayatımdasın seni tanıdığım günden sonra hayatımda her şey olumlu anlamda değişti sanki sen bir melektin ve bana sihirli bir değnekle değdin sonra çorak bahçelerimde güller açtı gökyüzüm aydınlandı sokaklarım hep sana çıktı. İyi ki seninle karşılaştım seni çook seviyorum Meleğim.

              0 Puan
              • 27 Haz

               Çok üzgün olduğumu beni affetmesini yaptığım her şeyin bir hata olduğunu söylerdim :( İnsan bazen sonucunu düşünmeden hatalar yapabiliyor ben yaptığım şeyin hata olduğunu sonradan anladım keşke beni affetse .. Doğru kızlara yanlış yapmayın beyler sonra çok üzülüyorsunuz

               0 Puan

               Benzer gönderiler