Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 8 May

Sevdiğiniz birinden ayrıldıktan sonra neler yaşıyorsunuz?

0 Puan
 • 8 May

  Bunu net bir şekilde söylüyorum ne kafesini kıran özgürlük, ne de üzerinden tonluk bir yük kalkmış hissi… hepsi tamamen yalan, hepsi rol. Her iki taraf da üzüleceği bir yola girmiştir. Zira ilişki uzun süredir varsa; iki taraf da başkalarıyla sevgili olsa bile, asla bir daha istedikleri ilişiyi tutturamazlar. Bakmayın yenisine yelken açarım vs diyenlere. İnsan olan herkesin bir nebze de olsa içi acır, gözünden yaş düşer.

  0 Puan
  • 8 May

   Kafesini kırıp uçan kuş misali gelen özgürlük hissi oluşuyor bende. Sana katılıyorum çünkü ilişki yolunda gitmiyorsa; sorunlar yaşanıyorsa devam ettirmenin manası yok. Bu tür durumlardan kurtulmak da kurtuluş oluyor. Özgür bir kuş gibi hissediyorum çoğu zaman. Elbette eksiklik hissettiğim için üzüldüğüm oluyor ama 3 sn falan ahahah

   0 Puan
   • 8 May

    arkadaşlar bu kadar depresif olmayın ya. ben ayrılınca üzerimden 10 tonluk bir yük kalkmış gibi hissediyorum. özgürlük, kurtuluş, sakinlik. bu durumlar beni o kadar mutlu ediyor ki, barışıp yeniden ayrılasım geliyor zamanla. evet anılar olabilir, evet üzülebilirsiniz fakat bu dünyanın sonu mu gerçekten? başka kimseyi sevemez misiniz ya da bir başkası yeniden gelip gidecek bunu hiç mi düşünmüyorsunuz? saçmalamayın her ayrılık bir kurtuluştur bence.

    0 Puan
    • 8 May

     ona karşı olan alışkanlıklarım resmen içimi yiyip bitiriyor. eski anılarımız, yaşanmışlıklar, ilk buluşmamız, parfüm kokusu… bunların hepsi kafamdan göğsümün tam ortasına gelip oturunca nefes alamıyorum genelde. dolayısıyla içimi boşaltabilmek için ağlamaya başlıyorum. sevdiğim birinden ayrıldıktan sonra yaşadığım ilk şey bunlar….

     0 Puan
     • 8 May

      Mutlak bir boşluk hissi. sabah uyanınca günaydın diyecek kimseyi bulamamak, gece uyurken en son onun sesini duyamamak. genel olarak hissettiğim durumlar bunlar. boşluğa düşmüş gibi hissediyorum, bir boşluk durumunda yaşıyorum adeta.

      0 Puan

      Benzer gönderiler

      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 6 May
      0 Puan