Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 26 May

Korkutucu olmaması gereken ama korkutucu olan bir şey ne?

3 Puan
 • 29 May

  Ben şu aniden karşınıza çıkan başına at kafası geçirmiş insanlardan çok korkuyorum yaa ? evet bu bir kostüm bu bir maske ama beni gerçekten çok korkutuyor yani altıma bile kaçılabilirim o derece umarım hiç karşılaşmam

  ? sizce de korkunç değil miii

  1 Puan
  • 29 May

   bir de kedi kafası geçirmiş insanlar olabiliyor. hem de kedi karşısında :)

   0 Puan
   • 29 May

    Ayy ahahha kıyamam ya parke üzerinde drift ata ata gittiler resmen ? kedileri çok sevdiğimden mi bilmiyorum ama bu beni korkutmadı (:

    0 Puan
   • 29 May

    Abjskdkkfhcj gece gece kahkaha attım allah da sizi güldürsün ? ben tam tersine cok eglenceli buluyorum bu at kafalarını tam böyle bir rock konserine gidip kafa sallamadık bir sey ?????? Efsane ya kimın nasıl nereden aklına geldiyse artık inanılmaz bir hayal gücü

    0 Puan
   • 26 May

    bir diğeri de yalnızlık. aslında herkesin yalnız kalmaktan korktuğunu ama bunu kendine yediremediğini düşünürsek, yalnızlık bence çok korkutucu bir şeydir. özellikle yaşlanınca bakacak kimsesi olmadığı ve yalnız kalacağı için çok korkan kim yok ki? bazen yalnız kalmak insana iyi gelir diyenler vardı elbette ama yalnızlık göründüğü gibi masum değildir. insana acı verir. ürkütücüdür.

    0 Puan
    • 26 May

     3 harfliler. Onlar için çok şey anlatılıyor. Aslında korkulmaması gerekir ama anlatılanlar insanlara korkutucu geldiği için ben şahsen bu konuları konuşmak bile istemiyorum.

     0 Puan
     • 26 May

      kadınlar tabi ki! her ne kadar şirin, çekici ve alımlı görünseler de, en çok korkmanız gereken varlıklar.

      0 Puan
      • 26 May

       Ölüm. Evet, size garip gelecek ama bence ölümden kimsenin korkmaması gerekir. Doğum nasıl insani bir olay ise, ölüm de aynı şekilde doğal bir olaydır. Sonuçta herkes öleceğine göre, ölümden korkmanın anlamı nedir? Bence çok saçma.

       0 Puan

       Benzer gönderiler

       Blogio'ya Sor 29 May
       0 Puan