Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 12 May

Karşı cinste en çok imrendiğiniz şey nedir?

4 Puan
 • 13 May

  Kadınlara imreniyorum. tek bir sözleriyle, bakışlarıyla dağ gibi adamları nasıl kedi yapıyorlar, nasıl da her dediklerini ikilettirmiyorlar hayranım ya.

  1 Puan
  • 13 May

   erkeklerin kadınlara imrenmesi saçma. kendinizi bu duruma düşüren, yine kadınların sizi oynatmasını sağlayan sizlersiniz. ne diyeyim, umarım akıllanırsınız beyler.

   -1 Puan
   • 12 May

    Erkeklere imreniyorum! 5 kızı aynı anda nasıl idare edebiliyorlar? Bu kolpaçino özelliklerine sahip olmak için ne yapıyorsunuz kuzum Allah aşkına? Biz 1 taneyi zor idare ederken, siz nasıl ip cambazı gibi beşini birde farklı yalanlar ile idare edebiliyorsunuz. Böylesine ayrıcalıklı bir meziyete sahip olabilmek, gerçekten takdire şayan olsa gerek.

    0 Puan
    • 12 May

     Kızlar, bir gözyaşı ile adamı nasıl kündeye getiriyorsunuz, cidden imreniyorum size. Siz deki bu oyunlar, Mısır kralında bile yok. Bu işi tiyatroya döken kızları gerçekten takdir etmek lazım. Ayakta alkışlıyorum!

     0 Puan
     • 12 May

      Yaa erkeklerin ayakta su dökmelerine çok imreniyorum inanın. Bizim gibi işemek için ritüel yapmıyorlar. Pantolonu indir, sal gitsin. Ooh ne rahat ya. Vallahi imreniyorum.

      -1 Puan
      • 28 May

       Hemcinsim kendi adına konuş istersen, ben taktiği öğrendim bedenini tanımıyorsun demek ki... ?

       1 Puan
      • 12 May

       Açıkçası bir sürü adamı peşlerine takmayı nasıl beceriyorlar çok imreniyorum. Biz bir kızı ayarlamak için 25 gün mesai yapıyoruz. Hayret doğrusu!

       0 Puan
       • 12 May

        Çenelerinin kuvvetine imreniyorum. Biz erkekler 5 kelimeyi yan yana getirmekte zorluk çekerken, kadınlar dakikada nasıl 12.000 kelime sarf ediyor gerçekten imreniyorum.

        0 Puan
        • 12 May

         Erkeklerin imrenilecek tarafı pek olmasa da, eve gelir gelmez kendilerini kanepeye salmaları, dışarı çıkarken bir pantolon bir tshirt ile çıkmaları, makyaj derdi olmamaları listeye eklenebilir :)

         0 Puan
         • 28 May

          Benim de makyaj derdim yok bu benim erkek olduğum anlamına mı gelecek yani? ? hiç birimiz makyaj yapmak zorunda değiliz ben kendimi olduğum gibi seviyorum siz de bunu dert edinmekten kurtulabilirsiniz bence (:

          0 Puan
         • 12 May

          Valla bu soruyu Türk kızları için soruyorsanız eğer, imrenilecek hiçbir tarafları yok :) Ama eğer Slav kızları ile soruyorsanız, hem güzel hem kültürleri olmalarına imrenilir. Yanlış anlamayın cinsiyetimden memnunum :)

          0 Puan
          • 28 May

           Türk kadınlarının hepsini tanıyor olmalısınız.. Bulunduğunuz ortamda kültürlü bir kadın görememenizin sebebi sizin de kültürlü olmayı gerektirmeyecek bir yerde hayatınızı sürdürüyor olmanızdan kaynaklıdır. Bu şartlarınızla kültürlü Slav kadınları size pek imrenecek gibi görünmüyor üzgünüm

           0 Puan

          Benzer gönderiler

          Blogio'ya Sor 7 May
          0 Puan