Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 8 May

Karşı cinsin bakımını ertelemesi ona karşı bakış açını nasıl değiştirir?

0 Puan
 • 8 May

  Yani bazen insanlar bakım yapmak istemeyebilir, ki bakım yapmamış hali de insanın doğal halidir sonuçta sürekli bakım yapmak zorunda değildir insan. Tabii ki önemlidir ama yani.

  0 Puan
  • 8 May

   Bu sorunun sorulması bile çok saçma. İnsan kendine bakım yapmalı. Başkası için değil, kendisi için kendisine bakmalı. Depresyon ve benzeri istisnalar haricinde oldukça iğrenç ve uzak durulası insan tipidir benim gözümde.

   0 Puan
   • 8 May

    Bakımlı olmak bir insanın kendine olan saygısını gösterir. Eğer bir insanın kendisine saygısı yoksa; ben saygı göstersem ne fayda? O yüzden kendisine saygı duymayana ben de saygı duymam, beraber de olmam maalesef.

    0 Puan
    • 8 May

     Bakımdan kasıt makyajsa hiç önemli değil. Sürekli manken gibi gezmesine de gerek yok, bu önemsiz bir detay. Fakat parfüm veya deodorant kullanmaktan bile acizse, gerçekten uzaklaşırım bir iğrenirim kendisinden. Ne bileyim çok garip insanın kendisine bakmaması. Ben 2 günde bir tıraş oluyorsam, o da kendine bakabilir bence.

     0 Puan
     • 8 May

      Zor zamanlarındaysa tabii ki bir önemi yok fakat insan içine bakımsız paspal bir şekilde çıkıyorsa benim için sorun olur. Çünkü ben kendime saatlerce bakım yapıyor, en iyi şekilde görünmeye çalışıyorum. Muhtemelen bana yakışmaz.

      0 Puan
      • 8 May

       1 - 2 gün erteleyebilir o gayet normal, herkesin her zaman vakti olmayabiliyor. Fakat bunu alışkanlık haline getirirse direkt uzaklaşırım.

       0 Puan

       Benzer gönderiler

       Blogio'ya Sor 7 May
       0 Puan
       Blogio'ya Sor 7 May
       0 Puan
       Blogio'ya Sor 6 May
       0 Puan