Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 6 May

Hangi yiyecek hem abur cubur kadar lezzetli, hem de sağlıklıdır?

0 Puan
 • 6 May

  Yulaf ezmesi. Hem sporcu dostu hem bütçe dostu hem de vücudumuzun dostu. Vücudumuza gerekli olan enerji, mineral ve proteinleri sağlamakla yetinmiyor, bir de çok ucuz. Yulaf ezmesini tek başına yemek zor gelebilir. Yulaf ezmesi ile onlarca farklı tarif yapabilirsiniz; süt, fındık, ceviz ve muzu yulaf ezmesi ile birlikte blender dan geçirirseniz süper sağlıklı bir shake elde etmiş olursunuz.

  0 Puan
  • 6 May

   Taze olmak kaydı ile badem, fındık, yer fıstığı, kaju ve ceviz .Her biri inanılmaz derecede enerji ve vitamin deposudur. Ayrıca taze kuruyemişler bol miktarda protein de içerir. Sporcuların bir çoğu sağlıklı olmasından ötürü kuruyemişleri sıklıkla tüketirler ayrıca bir çok abur cuburdan da çok daha lezzetli ama belki biraz pahalı.

   0 Puan
   • 6 May

    Valla bana göre en lezzetlisi ve en sağlıklısı meyveleri ve sebzeleri dallarından kopararak yemek. Mis gibi organik ve taze. Bu zevki tatmayan anlayamaz bunu. Dalından bi eriği koparıp üstünüze sildikten sonra kütür kütür yemenin verdiği zevk hiç bir şeyde yok.

    0 Puan
    • 6 May

     Patatesi çok hafif bir zeytinyağı ve baharat ile harmanlayıp fırında pişirirsek ortaya harika bir patates cipsi çıkar ve bu patates kızartmasından çok daha sağlıklı ve lezzetlidir. Üstelik zararlı cipslerin yerine de bu önerdiğim tarifi deneyebilirsiniz.

     0 Puan
     • 6 May

      Kesinlikle ev yapımı yoğurt. Faydalarını yazmakla bitiremeyiz. Üstelik marketlerde satılan hazır yoğurtlardan da çok daha lezzetli ve sağlıklı. Ev yapımı yoğurdun içine çilek, şeftali ve muz gibi mevyeleri doğrayarak harika meyveli yoğurtlar yapabilirsiniz.

      0 Puan

      Benzer gönderiler

      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan