Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 7 May

Erkeklerin kadınlar hakkında en çok merak ettikleri şeyler nelerdir?

0 Puan
 • 7 May

  Biz erkeklerde ne olursa olsun, hiç tanımadığımız bir erkeği dahi koruma iç güdüsü var. Örnek veriyorum bir erkek sevgilisinin yanında bir başkasıyla atışıyorsa; direkt müdahale eder sevgilisi olan adamı savunuruz. Ama kadınlarda neden tam tersi? Kadınlar neden birbirlerinin düşmanı?

  0 Puan
  • 7 May

   ben neyi merak ettiğimi bile bilmiyorum o kadar uzağım kadınlara

   0 Puan
   • 7 May

    kadınların neden bu kadar zor olduklarını. anlaşılmaz olduklarını. anlamaya çalışıldığında neden labirent gibi kaybolduğumuzu hep merak ederim. en önemlisi de kadınların gizemidir.

    0 Puan
    • 7 May

     Kadınlar neden efendi, işinde gücünde adamlar varken işsiz güçsüz adamlardan hoşlanır ki? sonrasında efendi adam arıyorlar evlenmek için orası ayrı tabii.

     0 Puan
     • 7 May

      Kadınlar regl oluyor ya, her ay o kadar kan kaybedip nasıl ölmüyorlar? saçma değil, gerçekten merak ediyorum.

      0 Puan
      • 7 May

       Kadınların çantaları neden bu kadar büyük ve çantalara genel olarak neler koyuyorlar? gerçekten hep merak etmişimdir. çünkü benim 5 - 6 yıldır bir çantam var ve içi hep boş :D

       0 Puan
       • 7 May

        Allah ne verdiyse koyuyoruz. En temel olanları anahtar, telefon, cüzdan tabii malum. Olsa iyi olur dediklerimiz makyaj çantası, hijyenik ped, şarj cihazı, kulaklık. Her ihtimale karşı bulunanlar ise sakız, çakmak. Koyup da unuttuklarımız var bir de, onlar da genellikle küpe, bileklik, kolye gibi takılar.

        0 Puan
        • 7 May

         Hiç abartısız söylüyorum, 2 gün boyunca bir yerde tek başıma kaldığımda yetecek kadar malzeme var :) makyaj malzemesinden atıştırmalığa, biber gazından ıslak mendile kadar.

         0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 5 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 6 May
        0 Puan