Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 4 May

En sık göz ardı edilen gerçek nedir?

0 Puan
 • 6 May

  Hepimiz; devasa evrende, Samanyolu Galaksisi içerisinde yer alan binlerce yıldız sisteminden biri olan güneş sistemi içinde; küçük, mavi, soluk noktada yaşayan uzaylılarız.

  Edit: Uzaylı da olsa insan insandır.

  0 Puan
  • 4 May

   Hepimiz bir gün öleceğiz. Malesef böyle, dünya üzerinde şu ana kadar 100 milyar insanın yaşayıp öldüğü düşünülüyor. Günümüzden 100 yıl sonra, şu an dünya üzerinde yaşayan insanların %98 i olmayacak.
   Dip not: 'İsmini hatırlayan son kişi öldüğünde hiç doğmamış olursun..'

   0 Puan
   • 4 May

    Üniversite mezunu olmak, her konuda çok bilgili olmak ve süper zeka olmak demek değildir. Nice üniversite mezunları gördüm kültürsüz ve sohbet etmeyi dahi bilmiyorlar. Eğitimin kalitesi ile mi alakalı yoksa gençlerin vurdumduymazlığı mı bilemedim. Not: Lafım tüm üniversite mezunlarına değil elbette.

    0 Puan
    • 4 May

     Mesela en basitinden bir hastalığı önlemek, o hastalığı tedavi etmekten çok daha kolay ve ucuz. Ama malesef hasta olmadan bunun farkına varamıyoruz ve her yıl sevdiklerimizi "aslında önlenebilir" olan hastalıklardan dolayı kaybediyoruz.

     0 Puan
     • 4 May

      Dünya üzerinde, her yıl binlerce yolcu gemisi okyanuslara 15 milyar dolar değerinde çöp bırakıyor. Okyanuslarımızı ve denizlerimiz her geçen gün daha da yaşanmaz hale geliyor. Artık bu gerçeğin farkına varıp bir şeyler yapmamız gerekiyor. Çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmalıyız

      0 Puan
      • 4 May

       Öküz gibi kas yapan herkes cesur değildir mesela. Yürekli olmak için seksi kaslara ihtiyaç yok.

       0 Puan
       • 4 May

        İstatistiklere göre; 20 ve yaş ve üzerindeki insanlar hayatlarında en az bir kere bir katil ile tanıştı ya da aynı toplu taşıma aracında seyahat etti. Ürpertici

        0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 5 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 6 May
        0 Puan