Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 5 May

En çok korktuğunuz şey nedir?

0 Puan
 • 5 May

  Bir gün bir yere sıkışıp kalmak en çok korktuğum şeylerin başında geliyor. Bir diğeri ise sıkışıp kaldığım yerde unutulmam, kimsenin kurtarmaya gelmemesi. Direkt olarak nefesim daralıyor, gözüm kararıyor. Hiçbir şey göremiyorum. Sanki o sıkıştığım yerde nefes alamayıp ölecekmişim gibi geliyor. Çok kötü bir durum.

  0 Puan
  • 5 May

   Ben de sırf bu korku nedeni ile asansörlere binemiyorum. Sanki bindiğim an asansör çökecek ve orada sıkışıp kalacakmışım gibi hissediyorum. Gerçekten çok iğrenç ve kötü bir his. Umarım bir an önce bu durumdan kurtulurum. Yoksa ömrümü merdivenlerde çürüteceğim.

   0 Puan
  • 5 May

   Çok sevdiğim birini kaybetmekten korkuyorum. Bugüne kadar hiç böyle bir durum yaşamadım fakat annemin, babamın ya da kardeşimin ölecek olma ihtimali bile beni ağlatmayı başarabiliyor. Kaybetme korkusu çok kötü bir durum bence. Her an yanlarında olmak, asla dışarıya çıkartmamak istiyorum. Bilmiyorum, sanki ben yanlarında olmasam her an çok kötü bir şey olacakmış gibime geliyor. Mesela bunu yazdıktan sonra içeriye gidip anneme sıkıca sarılacağım. Ya olmasaydı? Ben ne yapardım bilmiyorum.

   0 Puan
   • 5 May

    Ölüler. Kesinlikle ölüler bence. Birden canlanma ihtimalleri, aslında tamamen ölmemiş olup inleme sesi çıkartma olasılıkları beni resmen deliye çeviriyor. Böyle bir korku olamaz çok ciddiyim.

    0 Puan
    • 5 May

     Kedilerin, farelerin, köpeklerin kısacası tüm kuyruklu hayvanların kuyrukları. Şu hayatta beni bunlar kadar korkutan hiçbir şey yok. İsterse 2 tane pitbull bana saldırsın ama kuyruklarını değdirmesin.

     0 Puan

     Benzer gönderiler

     Blogio'ya Sor 7 May
     0 Puan
     Blogio'ya Sor 7 May
     0 Puan