Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 8 May

Eğlenceli bir insan nasıl olunur?

0 Puan
 • 8 May

  Recep ivedik izle bol bol çünkü genel olarak bizim ülkenin güldüğü şeyler bu şekilde. Kaliteli mizah üretme, anlayan olmaz. Boşboğaz ol, küfür kullan, insanlarla dalga geç. Ancak o zaman gülünen eğlenceli bir insan olursun

  0 Puan
  • 8 May

   Ülkece espri yeteneğimizin olduğuna iinanmıyorum ben. Korktun mu sorusuna gülen bir toplulukta en saçma şeyi de yapsan; illa ki gülen birileri çıkacaktır. O yüzdne kasma kendini, rahat davran. Eğer içinde varsa, kendiliğinden gelişir zaten.

   0 Puan
   • 8 May

    Kimseye özenme. Kendi düşüncelerin, fikirlerin ve bir bakış açın olsun. İşte o zaman eğlenceli, güzel vakit geçirilen bir insan olabilirsin. Ama kendini zorlarsan; kasıntı bir insana dönüşürsün bir anda. İşte o zaman eğlenceli değil; kaçılan bir insan olursun. Her şeyin ölçüsü iyidir.

    0 Puan
    • 8 May

     Bence bazı şeyler insanın kontrolü dışında gelişen şeyler. Her şeyi akışına bırak. Zorlama kendini, doğal ol. Özgüvenini yükselt, kendine saygı duy. Espri yeteneğini geliştirmek için kitap oku, stand up izle, düşün. Bir süre sonra eğlenceli oluşun akışına göre gerçekleşecektir.

     0 Puan
     • 8 May

      Hayata ve olaylara sürekli pozitif yaklaşman lazım. Örnek veriyorum, ayağın kaydı ve düştün; sonrasında yerinden kalkıp kendinle dalga geçebilecek kadar pozitif olman lazım. Ama kesinlikle espri ve aşağılamayı birbirinden ayırman gerek. Her durum karşısında da kendine sakın haksızlık etme. Etrafını iyi gözlemle, insanların nelerle eğlendiğini bil.

      0 Puan

      Benzer gönderiler

      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 6 May
      0 Puan