Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 6 May

Çok bariz olan, ama yeni farkına vardığın bir şey nedir?

0 Puan
 • 6 May

  GTA serilerini oynayanların bildiğini düşündüğüm bir şey; GTA'da bir araba al ve sonra her yerde birden bire o araban görmeye başla. Sinir bozucu bir durum. Saatlerce istediğin bir arabayı arıyorsun, bütün haritayı gezip sonunda aradığın arabayı buluyorsun, sonra bir bakıyorsun ki aslında her yerde bu arabadan varmış, sanki belediye ücretsiz dağıtmış gibi.. Oyunun yazılımı ile ilgili bir durummuş bu. Eyy Rockstar sabrımızı sınama.

  0 Puan
  • 6 May

   Bi sığır arkadaşım elektrikli dış fırçasının zamanlı olduğunu bilmiyormuş ve 2 dakika sonra kapanınca da bozuldu sanıp çöpe atmış ve üstüne bir de gidip yenisini almış. Yenisini de atacakken yakaladım ve bu şekilde farkında vardık. Sonuç olarak omega-3 önemli bir besin kaynağı arkadaşlar.

   0 Puan
   • 6 May

    Kokoreç bağırsaktan yapılıyormuş, hani şu içinde b*k geçen bağırsak var ya, heh o işte.. Keşke bu bilgiye erişemeseydim de bu konuda cahil kalsaydım. Şimdi nasıl kokoreç yiyeceğim ben :(

    0 Puan
    • 6 May

     Biraz evvel fark ettim ki; Chicago Bulls'un logosuna tersten bakınca Kuran okuyan bir uzaylı görünüyor. Kızgın bir boğaya tersten bakınca nasıl Kuran okuyan bir uzaylıya dönüşüyor hayret bir şey vallahi. Üstelik bunu benim dışımda herkes biliyormuş.

     0 Puan
     • 6 May

      Nefes alabilmek özgürlükmüş... Dışarı maskesiz çıkamayınca anladım. Sevdiğim insanlara sarılamayınca, sırf onlara bir şey olmasın diye onlardan uzak kalınca anladım. 14 günün sonunda alkışlar yükseldiğinde yüzümde oluşan tebessümden anladım. Nefes alabilmek özgürlükmüş geç de olsa anladım

      0 Puan

      Benzer gönderiler

      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan
      Blogio'ya Sor 7 May
      0 Puan