Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 7 May

Bugüne kadar en hoşunuza giden 1 Nisan şakası neydi?

0 Puan
 • 7 May

  lise yıllarıydı. sınıftan bir kıza sırılsıklam âşıktım. aylarca peşinden koşmuştum ama bir türlü beni kabul etmiyordu. 1 nisan sabahı bana mesaj attı ve "colombo seninle çıkmayı kabul ediyorum. okulun yanındaki kafede saat 2’de buluşalım" yazdı. aman allah’ım dünyalar beni olmuştu. o gün en güzel kıyafetlerimi giyip süslendim ve saat tam ikide orada oldum. gerizekalı kız, tüm sınıfı toplamış beni bekliyordu. colombo bugün 1 Nisan demez mi? başımdan kaynar sular dökülmüştü. hayatımın en iğrenç 1 Nisan şakası olsa da, sınıfın çok hoşuna gittiği ve güldükleri için bu anımı yazmak istedim :)

  0 Puan
  • 7 May

   anneme yaptığım şaka hala efsanedir. bir gün eve postacı kılığında arkadaşımı gönderdim. 1 gün önce hazırlattığım özel bir davetiyeyi anneme götürdü. annemin adına düğün davetiyesi gönderttim eve. kadıncağız kalpten gidecek diye çok korkmuştum. sonra tutturdu mu niye evlenmiyorsun diye. keşke o şakayı yapıp aklına sokmasaydım diye düşünüyorum.

   0 Puan
   • 7 May

    erkek arkadaşımla aynı ofiste çalışıyoruz. geçen sene yaptığı 1 Nisan şakasını hala unutamıyorum.

    benim oturduğum koltuğun deseninde bir kıyafet giymiş ve koltuğuma oturmuş. ofise gelince hiç fark etmeden koltuğa oturdum. meğer onun kucağına oturmuşum! çığlıklarla kaçışıma 2 gün boyunca gülmüştü ofistekiler.

    0 Puan

    Benzer gönderiler

    Blogio'ya Sor 7 May
    0 Puan
    Blogio'ya Sor 7 May
    0 Puan
    Blogio'ya Sor 5 May
    0 Puan
    Blogio'ya Sor 6 May
    0 Puan